پس از مدت‌ها دوری از تمرینات تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت، بار دیگر رشید مظاهری در تمرینات آبی‌پوشان حضور پیدا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از تغییرات مهم ترکیب استقلال در سه بازی گذشته مقابل تیم‌های صنعت نفت آبادان، پدیده خراسان و گل‌گهر سیرجان در خط دروازه انجام شده، جایی که دیگر خبری از حضور رشید مظاهری نبوده و حسین حسینی از فرصت مصدومیت پیش‌آمده برای مظاهری نهایت استفاده را کرد و توانست جایگاه ثابت خود را دوباره در ترکیب به دست آورد.

حسینی آنقدر با انگیزه و با ثبت سه کلین‌شیت در سه دیدار گذشته استقلال حضور پیدا کرده که حالا بازگشت رشید مظاهری به ترکیب کار دشواری است؛ مظاهری که دچار آسیب‌دیدگی شده بود، پس از گذراندن دوران مصدومیت سرانجام توانایی حضور در تمرین استقلال را پیدا کرد و امروز در تمرین ریکاوری شاگردان مجیدی، زیرنظر غلامپور تمرینات اختصاصی را انجام داد.

در بازی‌های گذشته و در غیاب مظاهری، سینا سعیدی‌فر روی نیمکت تیم فوتبال استقلال می‌نشست و باید دید برای دیدار بعدی آبی‌پوشان پایتخت نیز در مقابل آلومینیوم اراک، سرنوشت خط دروازه چگونه خواهد بود و از میان حسینی و مظاهری انتخاب مجیدی چگونه است و کدامیک روی نیمکت در مقابل حریف خواهند نشست. گفتنی است که مظاهری به جز مصدومیت، گلایه‌هایی را هم بابت دریافتی پایین خود در لیگ امسال داشت که در نهایت با وساطت مجیدی موقتا این مسئله برطرف شده است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.