مربی تیم فوتبال پدیده مشهد از کمیته داوران خواست که برای انتخاب داوران در هفته‌های پایانی لیگ بیستم تصمیمات خوبی بگیرند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نوازی درباره دیدار فردای پدیده مقابل سایپا اظهار داشت: یک بازی سخت داریم. شنبه نیز یک بازی سخت مقابل تراکتور جوان و با انگیزه داشتیم، ولی در این بازی بعد از ۱۰ نفره شدن بچه‌ها خوب جنگیدند و ٣ امتیاز را کسب کردیم.

وی افزود: سایپا برای ادامه راه تلاش می‌کند، اما ما هم سه امتیاز را می‌خواهیم. با توجه به شرایط جدول و پایان فصل کار برای همه تیم‌ها سخت است. امیدوارم همه تیم‌ها برای هدف‌شان تلاش کنند تا با عدالت داوری بازی‌های خوبی را شاهد باشیم. امیدوارم کمیته داوران و فدراسیون فوتبال در هفته‌های پایانی داورانی را انتخاب کند که حرف و حدیثی پیش نیاید و ذهنیتی که در ابتدای فصل بود، دیگر تکرار نشود.

مربی پدیده گفت: در ابتدای فصل از داوری خیلی ضربه خوردیم و داوران با تجربه را برای بازی‌های ما انتخاب نکردند. ما نسبت به انتخاب داور بازی با سایپا اعتراض کرده‌ایم؛ البته فقط یک درخواست داشتیم و باید کمیته داوران و فدراسیون آنچه صلاح می‌داند، تصمیم بگیرد و اجرا کند.

نوازی خاطر نشان کرد: امیدوارم مشکلی پیش نیاید که بعد از بازی درباره داوری صحبت و اعتراض کنیم. امیدوارم تصمیمی که گرفته می‌شود برای همه تیم‌ها تصمیمات خوبی باشد. همچنین امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز را تهران به مشهد بیاوریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.