مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور گفت: رسول خطیبی استعفایش را به زنوزی فرستاده بود و من هم از طریق مالک باشگاه از این موضوع مطلع شدم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جمشید نظمی در گفت‌و‌گویی درباره استعفای رسول خطیبی از سرمربیگری تراکتور اظهار داشت: خطیبی استعفایش را برای زنوزی فرستاده بود. من هم خبر نداشتم و از طریق زنوزی از این موضوع مطلع شدم. بعد هم که استعفایش بررسی شده است و با آن موافقت شد.

وی همچنین در مورد انتخاب فیروز کریمی نیز گفت: کریمی را هم هیئت مدیره انتخاب کرده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد احتمال بازگشت بازیکنانی مانند اخباری، واسعی، شجاعی و دژاگه به تراکتور توضیح داد: من هنوز به باشگاه نرفتم و مراسم معارفه‌ام برگزار نشده است، ابتدا باید به باشگاه بروم و اتفاقات را بررسی کنم ببینیم داستان چه بوده است. در مورد اخباری ظاهراً او در تمرینات دچار بی‌انضباطی شده بود و خطیبی به همین خاطر او را جریمه کرده بود.

نظمی ادامه داد: فعلاً هیچ چیز مشخص نیست و سرمربی جدید باید در مورد بازیکنان و بازی کردن آنها تصمیم‌گیری کند. من هنوز باشگاه نرفتم و درست نیست در این مورد صحبت کنم.

وی در ادامه درباره انتقادات فراوان هواداران تراکتور از شرایط این تیم توضیح داد: باید شرایط را بررسی کنم و ببینم وضعیت باشگاه چگونه است. یک بخشی از انتقادات که واقعیت است و ما باید مشکلات را رفع کنیم. عملاً چند هفته بیشتر از فصل جاری نمانده است و ما باید این هفته‌ها را هم آبرومندانه پشت سر بگذاریم و سپس برای فصل آینده برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.