از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر، در جدالی حساس، دو تیم ذوب آهن اصفهان و سایپا تهران در اصفهان به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بدون شک یکی از دیدارهای شش امتیازی لیگ بیستم، همین جدال گاندوهای اصفهانی با خودروسازان تهران است که باتوجه به شرایط جدولی دو تیم و اتفاقات و حواشی حکم استیناف، از جذابیت‌های بسیاری برخوردار خواهد بود.

دو تیم قدیمی فوتبال ایران که این روزها، روزگارِ غریبی را می‌گذرانند، برای بقا در لیگ بیستم، فانوس به دست در پی پیدا کردنِ راهی برایِ ماندن در لیگ هستند و حالا در این جدال حساس، فرصت این را دارند که علاوه بر کسب سه امتیاز، شرایط‌شان در جدول رده‌بندی را هم بهبود ببخشند و از پایین جدول جدا شوند.

تیم میهمان، در دیدارهای اخیر با فراز کمالوند هم نتایج مطلوبی نگرفته و حالا بیش از پیش به لیگ‌آزادگان نزدیک شده است، از طرفی، ذوبی‌ها هم با مجتبی حسینی نتایج سینوسی گرفته‌اند و هنوز از کابوس سقوط فرار نکرده‌اند، بهرحال دیدار ذوب آهن و سایپا، یک جدال شش امتیازی و حساس است که می‌تواند، نقش بسزایی در بقا یا سقوط این دو تیم داشته باشد.

در نهایت باید دید، در این جدال سرنوشت‌ساز، شاگردان مجتبی حسینی در ذوب آهن، می‌توانند فاتح میدان باشند با یارانِ فراز کمالوند، با سه امتیاز به تهران بارمی‌گردند.

محمدرضا ولی زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.