نیمه نخست دیدار استقلال و تراکتور با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال و تراکتور امروز (سه‌شنبه) در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

استقلال در نیمه نخست بازی را بهتر از تراکتور آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار گرفت. شاگردان فرهاد مجیدی در این بازی برنامه داشتند که با استفاده از کارهای ترکیبی به دروازه تراکتور برسند که پس از چند حمله ناموفق بالاخره در دقیقه ۱۳ مهدی قایدی پس از رد و بدل شدن چند پاس، صاحب موقعیت خوب شوت‌زنی از پشت محوطه جریمه شد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

پس از این صحنه پیمان کشاورز، بازیکن تراکتور احساس مصدومیت کرد و با این که پزشکان تراکتور تلاش کردند او به بازی ادامه دهد اما شدت مصدومیت این بازیکن مانع ادامه کار او در میدان شد و سعید ایران‌خواه به جای کشاورز به بازی آمد.

استقلال در دقیقه‌ ۱۹ بازی می‌توانست روی نفوذ خوب محمد نادری از جناح چپ به گل برسد اما تعلل این بازیکن در دادن پاس نهایی باعث شد که موقعیت خوب ‌آبی‌پوشان از دست برود.

استقلال در باقی دقایق نیمه نخست هم بازی را در اختیار داشت و تلاش کرد روی نفوذهای محمد نادری از جناح چپ و تکنیک مهدی قایدی به گل برسد اما در این نیمه نتوانستند به هدفی که داشتند، برسند. در عوض تراکتور هم تلاش کرد که از جای خالی محمد نادری استفاده کند و به گل برسد اما مدافعان استقلال به بازیکنان تراکتور اجازه‌ کار ندادند.

در ثانیه‌های پایانی بازی در دو نوبت ارسلان مطهری می‌توانست دروازه تراکتور را باز کند اما عملکرد خوب دروازه‌بان سرخ‌پوشان تبریزی او را ناکام گذاشت. در صحنه دوم که جدال تقریبا تک‌به‌تک مطهری و اخباری بود، برخورد مدافع تراکتور با دروازه‌بان این تیم باعث مصدومیت او شد و بازی - که ثانیه‌های آخر نیمه نخست را طی می‌کرد - دقایقی برای رسیدگی به وضعیت اخباری متوقف شد.

از نکات جالب این نیمه می‌توان به صحبت‌های مداوم فیروز کریمی، سرمربی تراکتور با محمدرضا اخباری، دروازه‌بان و کاپیتان تیمش اشاره کرد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، احمد موسوی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، مسعود ریگی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

ترکیب تراکتور: محمد رضا اخباری، ابوالفضل رزاق‌پور، هادی محمدی، پیمان کشاورز (سعید ایران‌خواه، دقیقه ۲۰)، علی فتحی، محمد عباس‌زاده، محمد قنبری، میلاد فخرالدینی، سامان نریمان جهان، پیمان بابایی و بهزاد سلامی.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.