دیدار دو تیم پیکان و سپاهان با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار دو تیم پیکان و سپاهان که قرار بود از ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه در ورزشگاه شهر قدس برگزار شود به دلیل قطعی برق ورزشگاه با دقایقی تاخیر آغاز شد و در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

با وجود حملات سپاهان از ابتدای بازی اما در دقیقه ۲۷ نفوذ پیکانی‌ها و پاس رو به بیرونی که در محوطه جریمه به علیرضا کوشکی رسید، با ضربه این بازیکن وارد دروازه سپاهان شد تا پیکانی‌ها با یک گل از حریف پیش بیفتند.

در ادامه سپاهانی‌ها برای جبران گل خورده روی دروازه حریف فشار آوردند تا دقیقه ۳۸ ضربه ایستگاهی احسان حاجی صفی که به قصد سانتر روی دروازه فرستاده شد، مستقیم وارد دروازه پیکان شد و بازی به تساوی کشیده شد.

بازیکنان پیکان که در این صحنه از محوطه جریمه خارج شده بودند و قصد آفسایدگیری داشتند پس از دریافت گل به دلیل اعلام نکردن آفساید به شدت به داور معترض شدند اما در نهایت داور پس از مشورت با کمک‌های خود تصمیم گرفت گل را صحیح اعلام کند.

این اعتراضات باعث شد دقایقی بازی متوقف شود و به همین دلیل داور برای نیمه اول ۶ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

بازیکنان دو تیم پس از پایان نیمه اول به دلیل قطعی برق رختکن‌ها به رختکن نرفتند و مجبور شدند در وقت بین دو نیمه روی نیمکت خود به استراحت بپردازند.

در نیمه دوم این دیدار دو تیم روی دروازه یکدیگر موقعیت‌های خطرناکی خلق کردند اما ناموفق بودند تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در دقیقه ۹۲ بازی سپاهان به گل رسید اما داور با اعلام آفساید، این گل را نپذیرفت.

پیکانی‌ها با این تساوی ۳۵ امتیازی شدند و موقتا جایگاه خود را در رده هشتم حفظ کردند و در مقابل سپاهانی‌ها ۵۳ امتیازی شدند و در رده دوم باقی ماندند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.