مربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: بابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا قولی نداده‌ایم اما تلاش می‌کنیم بهترین رتبه ممکن را به دست بیاوریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نوازی در گفت‌وگو با خبرنگار، درخصوص شرایط پدیده و کسب 3 برد پیاپی در لیگ برتر گفت: خدا را شکر وضعیت تیم ما خوب است و با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان تواستیم در سه بازی گذشته نتایج خوبی بگیریم. خوشبختانه مسئولان باشگاه، استانداری و شهرداری هم به خوبی از تیم حمایت می‌کنند و تمام هدف کادر فنی هم این است که بتوانیم بهترین وضعیت ممکن را در تیم ایجاد کرده و نتایج خوبی بگیریم.

نوازی در پاسخ به این پرسش که آیا پدیده می‌تواند به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کند عنوان کرد: ما بابت کسب سهمیه قولی نداده‌ایم اما مطمئنا تلاش خواهیم کرد که تا پایان فصل بهترین رتبه را به دست بیاوریم که اگر سهمیه هم بگیریم اتفاق بزرگی خواهد بود. مسئله این است که در بازی‌های آینده هم با همین کیفیت و حتی بهترین باشیم و بازیکنان هم بتوانند وظایف خودشان را انجام بدهند در بازی‌های اخیر مسئولیت پذیری آنها قابل ستایش بوده و امیدواریم بتوانیم این روند خوب را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که از بین سپاهان و پرسپولیس کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد گفت: پیش‌بینی خیلی سخت است چون هر دو تیم شانس دارند و باید دید در بازی‌های باقیمانده کدام تیم لغزش خواهد داشت؟ فکر می‌کنم شانس هر دو تیم برابر است و هر تیمی بازی‌های بعدی را به خوبی مدیریت کند قهرمان خواهد شد.

مربی پدیده درخصوص دیدار با نساجی قائمشهر گفت: هر بازی سختی‌های خاص خودش را دارد نساجی هم دنبال این است که خودش را از خطر سقوط نجات بدهد و طبیعتا دنبال سه امتیاز این بازی است ولی ما هم به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم و تمام هدفمان این است که سه امتیاز را بگیریم تا این روند خوب را ادامه دهیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.