روز اولی که به مشهد آمدم در نشست مطبوعاتی اعلام کردم که به مردم مشهد و امام رضا (ع) دِین دارم و می‌خواهم آن را ادا کنم. تا امروز هم هیچ کاری نکردم. هنوز کار ما تمام نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

همه می‌دانند امسال چقدر مشکل داشتیم. اگر شاکله تیم فصل قبل یا همان تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرد را با تیم فعلی ببینید متوجه می شوید که ما خیلی تغییرات داشتیم.

لطف خدا و امام رضا و حمایت مسئولان استانی و شهر مشهد، هیات فوتبال، شهردار و تلاش های وطنخواه به عنوان مدیرعامل باشگاه و البته امید و کوشش اعضای کادر فنی و بازیکنان باعث شد به ثبات خوبی برسیم.

در پدیده «ما» جای «من» را گرفته و اگر موفقیتی حاصل می‌شود با تلاش همه است و اگر هم شکست می‌خوریم همه در آن دخیل هستند.

صادقانه بگویم این تیم را خیلی دوست دارم. تیم یکدست، یکدل و جوان که امسال سختی‌های زیادی را متحمل شد اما دست از تلاش بر نداشت.

مطمئن باشید خیلی از این بازیکنان فعلی پدیده در سال‌های آینده حرف‌های زیادی در فوتبال ما می‌زنند.

اگر یک تیم روی اصول نظم و انضباط پیش برود قطعا موفق می‌شود.خوشبختانه نگاه ما در پدیده همین است و در تیم نظم و انضباط حرف اول را می‌زند.

4 هفته تا آخر لیگ مانده و معتقدم در این فصل با کوهی از مشکلات بد کار نکردیم و اگر در برخی بازی‌ها اتفاقات عجیبی رخ نمی‌داد شرایط خیلی خوبی در جدول داشتیم.

 

همه هم و غم من این است که این تیم تا روز آخر بجنگد. به بازیکنانم هم گفته‌ام هر چه بیشتر تلاش کنید بیشتر موفق می‌شوید.

خواسته من از آقایان اصولی و شهردار محترم این است که رقم دریافت بازیکنان را به همان 75 درصد که قول دادند برسانند.

اگر این اتفاق رخ ندهد بازیکنان ما می‌توانند برای فصل آینده قرارداد خود را فسخ کنند.

در فرصتی که امسال داشتم در کلاس‌های دوره C شرکت کردم و اولین مدرک را گرفتم.در این مدت هم برای شرکت در کلاس‌های مربیگری تلاش و رایزنی زیادی کردم اما شرایط کرونا در کل دنیا باعث شد تا برگزاری دوره‌های آموزشی متوقف شود و من هم منتظر هستم تا در اولین فرصت در دوره‌های مربیگری شرکت کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.