جنگ زرد پوشان لیگ برتر این بار در گودال مرگ اصفهان

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار سپاهان اصفهان با نفت آبادان یکی دیگر از بازی های مهم هفته بیست و ششم لیگ است که خیلی از نگاه ها به این مسابقه حساس خواهد بود. مسابقه ای که قطعا سپاهان به هر سه امتیاز آن نیاز دارد و تساوی هم به دردش نخواهد خورد.

شاگردان محرم نویدکیا میزبان تیمی هستند که راهی جز پیروزی ندارند و فقط برای کسب‌ سه امتیاز به مصاف حریف جنوبی می روند. طلایی پوشان اصفهانی بازی مقابل پیکان این فرصت را داشتند که با پیروزی و گرفتن سه امتیاز صدر جدول را از پرسپولیس پس بگیرند، ولی بازی بسیار پر انتقاد شاگردان نویدکیا باعث شد، نتیجه با تساوی همراه شود و صدر جدول قرمز باقی بماند. البته‌ بازی بسته و درگیرانه پیکان در کسب تساوی سپاهان بی تاثیر نبود که دیگر نباید این اتفاق دیدار با نفت تکرار شود.

 جالب است بدانید در دیدار رفت این سپاهان بود که اولین باخت خانگی نفت را رقم زد و توانست تیم آماده آن روزهای پورموسوی را شکست دهد و برزیل ایران را وارد بحران کند. حال در دیدار برگشت شرایط تا حدودی متفاوت است و با اینکه نفت تیم همیشگی نیست ولی چند هفته ای می شود که خودش را پیدا کرده و نتایج خوبی نیز گرفته و مهمتر از همه استرس سقوط را نیز ندارد. همین موضوع شاید برخلاف پیکان که برای تساوی بازی می کرد، نفتی ها رو به جلو بازی کنند و دنبال هدف دیگری نباشند.

 با این توضیح که سپاهانی ها امیدوارند، پرسپولیس مقابل‌ آلومینیوم اراک امتیاز از دست بدهد و خودشان‌ نیز نفت را شکست دهند تا به صدر جدول برگردند و سرنوشت قهرمانی را در دست‌شان بگیرند. سرنوشتی که بازی با فولاد از دست رفت و حالا باید منتظر بمانند تا دوباره‌ در دست بگیرند.

علی مسعودی

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.