پرسپولیس در یک بازی خانگی موفق شد با درخشش مهاجم خود بازی را پیروز شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر در شرایطی برای قرمزها انجام شد که خبر عدم حضور عیسی آل کثیر مهاجم گل‌زن پرسپولیس را یحیی در کنفرانس پیش از بازی داد. خبری که سبب می‌شد نگرانی‌ها در زمینه گل‌زنی به وجود بیاید چرا که دیگر مهاجم اصلی سرخ‌ها از زمان شروع مجدد لیگ برتر بعد از مسابقات ملی، موفق به گل زدن نشده بود.

مغانلو اما بدون شک ایده آل ترین حالت خود در لیگ برتر را با لباس پرسپولیس به نمایش گذاشت. بازیکنی که عطش‌اش برای گل‌زنی در همان نیمه اول بازی کار دست تیم علیمنصور داد و پرسپولیس را جلو انداخت. اما کار شهریار در شبی که اولین گل خود را با پیراهن پرسپولیس در آزادی زده بود به گل‌زنی و تقسیم شادی آن با ترابی، کسی که به او پاس گل داده بود خلاصه نشد.

شهریار پس از گل‌زنی در برخورد شدیدی که برایش به وجود آمد با شکستگی سر مواجه شد و کارش به بیرون رفتن با برانکارد کشیده شد. اتفاقی که او را در آستانه تعویض در نیمه اول قرار داد اما شهریار برای تکمیل شب خوبش وقتی روی برانکارد بود برنامه ریزی می‌کرد. شهریار با سری بانداژ شده به زمین برگشت تا تنها پس از چند دقیقه پاس گل مهدی ترابی را جبران کرده و این بار در نقش گل‌ساز ظاهر شود. پاس گلی که با نیم نگاه او به عقب و پاس پشت پای‌اش رقم خورد.

شهریار مغانلو بازیکنی است که در دربی قبل با شوت زیبایش سبب شد عیسی آل کثیر در نقش گل‌زن در ریباند آن توپ ظاهر شود. عیسی آل کثیر در بازی سوپرجام مقابل تراکتور از ناحیه انگشتان دست مصدوم شد ولی با درخواست خودش با بانداژ کار را ادامه داد. او همچنین در بازی مقابل مس و گل‌گهر نیز با همان شرایط بازی کرد تا بتواند برای تیمش موثر باشد و حالا مغانلو مانند او رفتار کرده و با وجود مصدومیت به بازی ادامه داد. حال شهریار مغانلو تلاش می‌کند در گل‌زنی در دربی هم مانند آل کثیر عمل کند. یحیی نقش آل کثیر در دربی حذفی را به شهریار خواهد سپرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.