با ثبت اولین گل فصل توسط باقری؛

روح الله باقری مهاجم سابق تیم های استقلال و پدیده، شب گذشته زننده تک گل سپاهان در جریان تساوی یک بر یک با فولاد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 وقت های اضافی که شروع شد، سپاهان خیلی زود گل اول مسابقه را روی اشتباه گولسیانی و ضربه صالح حردانی دریافت کرد ولی محرم نویدکیا برای تغییر نتیجه دست به کار شد و در دقیقه 100 علی محمدی و روح الله باقری را به جای محمد کریمی و امید نورافکن وارد زمین کرد.

هشت دقیقه از این دو تعویض گذشت تا اینکه یاسین سلمانی یکی دیگر از بازیکنان تعویضی تیم سپاهان با ارسالی دقیق توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد و روح الله باقری موفق شد با یک ضربه سر شیرجه ای که نشان از قدرت بالای او در تمام کنندگی داشت، دروازه فولاد را در دقیقه 108 باز کند و بازی را به ضربات پنالتی کشاند.

باقری این روزها جلوتر از استنلی کی روش به انتخاب اول نویدکیا برای تقویت بخش  تهاجمی تیمش در نیمه های دوم تبدیل شده است. این بازیکن که در این فصل به ندرت فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرده، در جریان تساوی مقابل پیکان نیز برای دقایقی بازی کرد و در دیدار برابر فولادخوزستان نیز همین تصمیم در مورد او اتخاذ شد تا حالا با گلزنی شانس ادامه حضورش در سپاهان در لیگ 21 را بیشتر کرده باشد.

01623712

این اولین گل باقری با پیراهن سپاهان بود و حالا باید دید با حذف طلایی پوشان از رقابت های جام حذفی، در سه دیدار باقی مانده  لیگ شرایط چطور برای این مهاجم و سپاهان پیش خواهد رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.