سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت که تیمش در غیاب برخی از بازیکنان اصلی خود به دنبال ارائه بازی قابل قبول برابر پرسپولیس است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: با توجه به فاصله اندک بین دیدار مقابل آلومینیوم و پرسپولیس، در تعطیلات 10 روزه مسابقات لیگ تمرینات‌مان را برای هر دو بازی انجام دادیم.

وی افزود: امیدوار بودیم مصدوم‌مان به تیم اضافه شوند که این اتفاق رخ نداد. میلاد فخرالدینی هم کارت زرد گرفت و دیدار مقابل پرسپولیس را به دلیل چهار کارته بودن از دست داد. تلاش می‌کنیم در نبود فخرالدینی یکی از بازیکنان‌مان را جایگزین او کنیم و تغییر شکل بدهیم تا بازی قابل قبولی را مقابل پرسپولیس به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: ما در پست دفاع راست فقط میلاد فخرالدینی را داشتیم و حالا که او محروم است، باید تغییر نفر بدهیم. اگرچه یاری که جایگزین فخرالدینی می‌شود سابقه بازی در این پست را داشته است، اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا او را برای بازی در این پست آماده کنیم.

کریمی یادآور شد: مشکل خاصی نداریم که گریبان‌گیرمان باشد، اما برای ایجاد تغییرات زمان کمی در اختیار داریم. البته این مشکلی است که حادث شده و باید با آن کنار بیاییم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.