دروازه‌بان تیم استقلال در اظهارنظری عجیب گفته که از فرهاد مجیدی خواسته بود رقیبش درون دروازه این تیم قرار بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رشید مظاهری، دروازه‌بان تیم استقلال هفته گذشته پس از چندین بازی نشستن روی نیمکت این تیم، مقابل نفت مسجدسلیمان درون دروازه قرار گرفت. مظاهری که در نیم فصل دوم به بهانه‌های مختلف از جمله مصدومیت از ترکیب استقلال خارج شد، جای خود را به سیدحسین حسینی داد.

حسینی که به دور از حواشی منتظر فرصت بود، توانست آمار خوبی از خود به جای بگذارد. با تصمیم کادر فنی استقلال حسینی در بازی با نفت مسجدسلیمان روی نیمکت نشست تا بار دیگر مظاهری درون دروازه قرار بگیرد.

مظاهری اما، امروز در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها اظهارنظر عجیبی انجام داده و گفته خودش از فرهاد مجیدی درخواست کرد که حسینی درون دروازه قرار بگیرد. این اظهارنظر از آنجایی عجیب است که یک دروازه‌بان توانسته تشخیص بدهد چه کسی بازی کند، چه کسی بازی نکند. مشخص نیست ادعای مظاهری چقدر صحت داشته باشد، اما سؤال اصلی از مجیدی و کادر فنی استقلال این است که آیا واقعا یک بازیکن می‌تواند نقشی برای انتخاب بازیکنان در ترکیب اصلی داشته باشد؟ مجیدی که بار‌ها گفته با بازیکن سالاری مبارزه خواهد کرد، زیر بار حرف یک بازیکن رفته است؟

اگر چه بعید به نظر می‌رسد که اظهارات مظاهری صحت داشته باشد، چرا که حسینی زمانی درون دروازه قرار گرفت که مظاهری مدتی مصدوم بود و آمادگی سابق را نداشت. حسینی آنقدر درون دروازه استقلال خوش درخشید که در دربی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ضربات پنالتی عملکرد خوبی داشت و باعث صعود آبی‌پوشان به مرحله بعد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.