کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: استقلال تیم خوبی است که چند بازیکنش به قائم شهر سفر نکردند اما یک نیمه آنها را تحت تأثیر قرار دادیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حامد شیری در گفت‌وگویی، در خصوص شکست نساجی مقابل استقلال و اینکه به نظر می‌رسید بازیکنان نساجی به خاطر ماندن در لیگ برتر با خیال راحت‌تری مقابل استقلال بازی کردند، اظهار داشت: خیلی‌ها همین تصور را دارند، ولی ما به شکلی بازی کردیم که استقلال را شکست دهیم. تا دقیقه 45 این کار را انجام دادیم و می‌توانستیم بعد از گل در خط دفاع تجمع کرده و بازی را یک بر صفر ببریم.

وی افزود: چون جایگاه تیم ما در جدول تثبیت شده بود، می‌خواستیم به شکلی بازی کنیم که همه از ما راضی باشند و سعی کردیم فوتبال زیبایی بازی کنیم و همین باعث شد تا گل بخوریم و بازی را واگذار کنیم. استقلال تیم خوبی است و همان طور که می‌دانید چند بازیکن آنها به قائم شهر سفر نکردند و دو تیم کامل در اختیار دارند، اما در نیمه اول آنها را تحت تأثیر قرار دادیم.

کاپیتان تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سؤال که آیا در دیدار با گل گهر هم با جدیت کامل بازی می‌کنند یا خیر، گفت: ما بازیکن باشگاه هستیم و تا روز آخر مسابقات باید تمرین و بازی کنیم. بازی ما با گل گهر فقط برای حریف مهم نیست، چون تراکتور و فولاد هم در این مسابقه ذی نفع هستند و آنها هم برای سهمیه می‌جنگند، ما هم برای دفاع از حیثیت‌مان بازی می‌کنیم و مطمئنا تمام توانمان را به کار خواهیم بست.

شیری در خصوص گلایه بازیکنان استقلال و فرهاد مجیدی برای زمین چمن ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر عنوان کرد: من قبل از بازگشتم به نساجی دو سال در لیگ دسته اول در این تیم توپ زدم. از همان زمان مرتب وعده می‌دادند که این زمین تغییر می‌کند اما هیچ کدام از وعده‌ها عملی نشد. بازیکنان و باشگاه به کنار، مردم قائم شهر آنقدر نساجی را دوست دارند که از طبقه ششم مرکز خرید بازی‌های این تیم را تماشا می‌کنند و حق این مردم این است که تیمشان زمین خوبی داشته باشد تا هم بازیکنان نساجی و هم رقبا فوتبال خوبی ارائه کنند.

وی خاطرنشان کرد: بارها و بارها در سال‌های گذشته مسئولان وعده دادند و سال گذشته قبل از بازی با ذوب آهن که آخرین دیدار ما بود، گفتند که بلافاصله بعد از این بازی چمن مصنوعی جمع و چمن طبیعی روی این زمین کشت خواهد شد، ولی این اتفاق نیفتاد. چند هفته پیش دوباره اعلام کردند بعد از بازی با استقلال زمین چمن طبیعی کشت می‌شود ولی باز هم خبری نشده و ظاهرا اراده‌ای برای تعویض زمین چمن ورزشگاه شهید وطنی وجود ندارد.

کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به این سؤال که وضعیت قراردادش با نساجی چگونه است افزود: من امسال قراردادم به پایان می‌رسد اما با شرایطی که وجود دارد اولویتم حضور تیم نساجی خواهد بود.

شیری در خصوص اینکه آیا حدادیان به کار در این باشگاه ادامه می‌دهد یا آن را واگذار خواهد کرد، گفت: در این یکی دو سال اخیر حدادیان میلیارد‌ها تومان از جیبش هزینه کرده و هیچ مسئولی او را همراهی نکرده است. تمامی کارها به تنهایی اتفاق می‌افتد و اگر او باشگاه را واگذار کند حق دارد، اما امیدواریم او به کارش ادامه بدهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.