پرسپولیس برای قهرمانی باید در چند کیلومتری تهران و در ورزشگاه شهر قدس مقابل پیکان بازی کند و برد سرخ‌ها حکم به قهرمانی این تیم خواهد داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،
پرسپولیس با برد مقابل تراکتور تبریز حالا با یک گام بلند دیگر جام را از آن خود خواهد کرد اما شکست پیکان اصلاً کار راحتی نیست. گواه این مسأله بازی رفت سرخ‌ها مقابل این حریف است که برد سختی با حداقل اختلاف به دست آمد و اصلاً بازی آسانی برای تیم یحیی نبود.
پرسپولیس در نیم فصل دوم فقط مقابل سپاهان، فولاد، صنعت نفت و پدیده تن به تساوی داده و 9 تیم دیگر را شکست داده است. آنها در سه بازی اخیرشان سه برد قاطعانه به دست آوردند و 10 گل در این سه بازی به ثمر رساندند. پرسپولیس در هر 5 بازی آخر مقابل پیکان هم برنده بوده و روی کاغذ هم برنده به نظر می‌رسد اما ماجرای بازی جمعه شب به همین راحتی‌ها نیست که بتوان طبق آمار و حساب و کتاب کاغذی نتیجه‌اش را مشخص کرد.
پیکان این فصل نتایج جالبی گرفت و با اینکه همین حالا 24 امتیاز کمتر از پرسپولیس دارد اما در رده هفتم جدول ایستاده است و این رتبه برای تیمی که غالباً در خطر سقوط بوده یک موفقیت ایده‌آل به حساب می‌آید و تارتار از همین جا هم مأموریتش را به نحوی فوق‌العاده به پایان رسانده است.
پرسپولیس با شکست پیکان حتماً قهرمان خواهد شد و نتیجه بازی استقلال – سپاهان برایش بی‌اثر می‌شود اما پیکان هم تیم راحت ببازی نیست. آنها در 5 هفته اخیر 2 برد و سه تساوی داشته‌اند و از آخرین باخت‌شان مدت‌های زیادی گذشته. آخرین شکست تیم تارتار مربوط به بازی هفته بیستم مقابل گل‌گهر سیرجان است که روز 23 فروردین رقم خورده و این تیم طی سه ماه و نیم گذشته در لیگ برتر بدون شکست بوده است. پیکان با تمام قوا مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت و پرسپولیس هم تمام توان خود در بازی‌های اخیر را به شهر قدس خواهد برد تا کار را تمام کند و رؤیای پنجمین قهرمانی متوالی‌اش را تحقق ببخشد. آنها در سکانس پایانی رسیدن به رؤیای گلات اصلاً دوست ندارند غافلگیر شوند و بعداً حسرت بخورند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.