در حالی که باشگاه پرسپولیس دفاعیات خود را در مورد تاخیر در پرداخت مطالبات گابریل کالدرون به کمیته استیناف فیفا ارسال کرده است، منتظر دریافت رای نهایی این کمیته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه پرسپولیس منتظر حکم نهایی فیفا برای گابریل کالدرون است.

همان طور که در طرفداری پیش از این خواندید فیفا حدود ۲۵ روز قبل با ارسال نامه ای به پرسپولیس اعلام کرد با توجه به تایید محکومیت این باشگاه به پرداخت حدود ۷۰۰ هزار دلار در پرونده گابریل کالدرون و خواکین در دادگاه CAS، پرسپولیس باید ظرف شش روز جوابیه‌ ای را درباره دلیل پرداخت نشدن این طلب سرمربی آرژانتینی و دستیارش به کمیته استیناف این نهاد ارسال کند.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس نیز در نامه ای با تشریح برخی عوامل مثل دریافت نکردن پاداش آسیایی خود به دلیل تحریم‌ کشورمان و کاهش درآمدهایش به دلیل شیوع ویروس کرونا، جوابیه ای به کمیته استیناف فیفا ارسال و درخواست کرد فدراسیون جهانی فوتبال تمهیداتی برای پرداخت طلب کالدرون و خواکین از محل درآمدهای این باشگاه در AFC را در نظر بگیرد.

برهمین اساس قرار است فیفا رای نهایی خود را در مورد این پرونده به باشگاه پرسپولیس ارسال کند و باشگاه پرسپولیس در انتظار است این حکم از سوی کمیته انضباطی فیفا اعلام شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.