مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: اگر استقلال با هوش نباشد گل گهر می تواند خطرناک و دردسرساز شود چون آنها هم تیم دست و پا بسته ای نیستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی موسوی در خصوص دیدار استقلال و گل گهر سیرجان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: استقلال تیمی است که همیشه در طول فصل طرفدارانش از آن قهرمانی می خواهند. شاید 2 جام نه ولی آنها حداقل یک جام را می خواهند و به همین دلیل حالا در جام حذفی تیم باید حتما قهرمان شود.

وی افزود: درست است استقلال لیگ را از دست داده اما می تواند در جام حذفی قهرمان شود. الان بهترین فرصت برای کادر فنی است که این جام را به طرفداران هدیه بدهند. خارج از تقابل قلعه نویی و مجیدی مهم نام و آوازه استقلال است که همیشه در جام حذفی پر افتخار بوده و این موضوع به گل گهر سیرجان چربش دارد. البته اگر استقلال با هوش نباشد گل گهر می تواند خطرناک باشد چون آنها هم تیم دست و پا بسته ای نیستند.

مهاجم اسبق استقلال در خصوص تقابل مجیدی و قلعه نویی که در این 2 سال اخیر همیشه به سود سرمربی استقلال به پایان رسیده است عنوان کرد:قبل از شروع بازی استقلال همیشه برنده است چون نام و آوازه این تیم باعث ترس حریفان می شود. اگر این تیم در لیگ ببازد 3 امتیاز بیشتر از دست نمی دهد  اما اگر در جام حذفی استقلال بلغزد مطمئنا یک جام را از دست می دهد و باید خیلی باهوش باشد.

موسوی تاکید کرد: مسابقه نیمه نهایی حتی مهمتر از فینال است. تمام فکر اعضای استقلال باید بازی به بازی باشد. اگر استقلال به فینال صعود کرد و مثلا به فولاد خورد فینال خیلی خوبی در پیش داریم اما اگر به ملوان بخورد کار کمی راحت تر است چون ملوان تیم سالهای گذشته نیست و در صورت صعود به فینال می شود قهرمانی استقلال را پیش بینی کرد.

وی در خصوص اینکه باشگاه باید چه سیاستی در فصل نقل و انتقالات در پیش بگیرد گفت: توصیه های ما را هیچکس جدی نمی گیرد چون خودشان هر کاری می خواهند انجام می دهند. اگر حتی تمامی این بازیکنان بمانند و مصدومانش را هم در نظر نگیریم کار در لیگ قهرمانان آسیا سخت است. این تیم باید حفظ و تقویت شود. اگر چند بازیکن به استقلال اضافه شود می شود نتایج آبرومندانه ای گرفت. وقتی می خواهیم در لیگ قهرمانان بازی کنیم حتما باید بازیکن بزرگ جذب شود. شما ببینید که استقلال بازیکن بزرگ و خارجی خریده اما تاثیرگذاری صد در صدی ندارد.کشورهایی مثل ژاپن و کره بازیکنان خوبی می خرند و تیم های آنها در لیگ قهرمانان با یکی دو بازیکن خارجی کار را برای همه سخت می کنند. به نظرم اگر همین بازیکنان را حفظ کنند هنر کرده اند، همین نفرات را حفظ کنند بازیکن جدید از مدیران باشگاه نخواستیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.