رشید مظاهری در دو سال متوالی، قهرمانی جام حذفی را از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مظاهری شب گذشته نمایش قابل قبولی در طول 120 دقیقه داشت اما در ضربات پنالتی اوضاع آنطور که می‌خواست پیش نرفت. رشید که پس از هفته ها نیمکت نشینی جای سیدحسین حسینی را گرفته بود، در 4+1 ضربه پنالتی رودرروی بازیکنان فولاد ایستاد و تنها یکی از آنها را مهار کرد؛ ضربه ای که با تصمیم داور تکرار شد.
گلر شماره 12 استقلال اولین پنالتی مهران موسوی مدافع فولاد را با جهش به سمت چپ مهار کرد اما حیدری داور مسابقه تشخیص داد که پای مظاهری از خط جلوتر بوده و باید ضربه تکرار شود. در تکرار، موسوی موفق شد دروازه را باز کند. پس از او زبیر نیک نفس، ساسان انصاری و احمد عبدالله زاده پشت توپ قرار گرفتند که یکی پس از دیگری موفق به باز کردن دروازه شدند.
نکته جالب اینکه نیک نفس و موسوی توپ را تقریبا به وسط زدند و مظاهری با ایستادن در وسط دروازه می‌توانست این توپ را مهار کند اما موفق به این کار نشد. او در پنالتی انصاری تشخیص درستی داشت ولی در ضربه عبدالله زاده فریب خورد تا استقلال بازنده فینال جام حذفی شود.

رشید مظاهری


رشید مظاهری که فصل گذشته در عضویت تراکتور بود، در آستانه نیمه نهایی جام حذفی اردوی تراکتور را ترک و برای جدایی از جمع تی تی ها اقدام کرد تا پروژه انتقال به پایتخت را کلید بزند. در بازی فینال نیز او غایب ترکیب تراکتور بود و نتوانست در قهرمانی جام حذفی و غلبه بر استقلال مشارکت داشته باشد.
 سرانجام مظاهری به استقلال پیوست تا دروازه بان یکی از تیمهای بزرگ پایتخت لقب بگیرد اما برای دومین سال متوالی دستش از جام حذفی کوتاه ماند؛ جامی که با ذوب آهن در دو سال متوالی با هدایت یحیی گل‌محمدی موفق به فتح آن شده بود.
 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.