فدراسیون فوتبال بی‌خیال کریم باقری نمی‌شود و قصد دارد او را به صورت دائم برای کادر فنی تیم ملی در اختیار داشته باشد اما باشگاه پرسپولیس هم نمی‌خواهد آقا کریم را از دست بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،
شنبه شب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در برنامه فوتبال برتر گفت: رئیس فدراسیون فوتبال درباره توافق با باقری گفت: ما صحبت‌های ابتدایی را با آقای باقری انجام دادیم. او در حال حاضر در سفر به سر می‌برد و ظرف یکی، دو روز آینده تکلیف مشخص می‌شود. 
فدراسیون فوتبال مشتاق است که باقری به صورت دائم کنار تیم ملی باشد.
 ما بازی‌های حساسی در پیش داریم و باقری هم از نظر اخلاقی و هم فنی به تیم ملی کمک خواهد کرد.»
با این حال پریروز شکوری در این باره گفت: «با تمام احترامی که برای رئیس فدراسیون فوتبال قائلم؛ تمام تیم‌ها تمایل دارند بازیکنان و مربیان ما را داشته باشند.
 تمایل آنها یک بحث است ولی خواسته بازیکنان و مربیان بحث دیگر. باشگاه و هواداران پرسپولیس با توجه به اینکه همواره در خدمت تیم ملی بودند، فکر می‌کنم در مسابقات مقدماتی با تیم ملی همکاری داشتند. 
کریم باقری را در اختیار تیم ملی قرار دادیم اما در حال حاضر طی صحبتی که با او کردیم و یحیی گل محمدی هم خواستار تمدید قرارداد کریم باقری شد، به امید خدا با او تمدید می‌کنیم. بحث اینکه آیا باز هم در کنار قراردادش با پرسپولیس باید به تیم ملی کمک کند یا نه، ان‌شاءالله بماند برای آینده.»
گفته می‌شود کریم باقری دوست دارد در پرسپولیس بماند چون بعید است فدراسیون مثل پرسپولیس به او پول بدهد ضمن اینکه امکان حضور موقت هم در تیم ملی نیست چرا که هر ماه تیم ملی دو بازی دارد و مثل دفعه قبل بازی‌ها در یک بازه زمانی کوتاه برگزار نمی‌شود مگر اینکه او مدام بین پرسپولیس و تیم ملی در رفت و آمد باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.