بازیکنان استقلال یکی بعد از دیگری در حال جدایی از این تیم هستند و مدیران این باشگاه نیز که به تازگی نشست نقل و انتقالات برگزار کردند و امیدهایی به هواداران دادند، هیچ واکنشی نسبت به رفتن بازیکنان از خود نشان نمی‌دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،
 سکوت مدیران استقلال پس از پیوستن محمد نادری به تیم آلتای ترکیه بسیار شگفت انگیز بود و حالا وقتی شنیده می‌شود که ارسلان مطهری نیز به احتمال زیاد از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد و حتی خودش نیز با انتشار فیلمی در اینستاگرام این موضوع را تأیید کرده مدیران استقلال باز هم سیاست سکوت در پیش گرفته‌اند و هیچ واکنشی نسبت به این ماجرا از خود نشان نمی‌دهند. این بی‌تفاوتی بسیار نگران کننده است و در شرایطی که اساساً مشخص نیست باشگاه برای جذب بازیکنان جدید و پرکردن خلأهای موجود چه برنامه‌ای دارد، امیدواری به آینده بسیار سخت‌تر جلوه می‌کند.
مطهری که در سال‌های اخیر همواره یکی از خوب‌های تیمش بوده و در بسیاری از بازی‌ها برای استقلال درخشش محسوسی داشت با انتشار فیلمی این جملات را به زبان آورد: «امیدوارم اسم خوبی به جای مونده باشه از من به عنوان یک سرباز، برای شمایی که بهترین هوادارای دنیا و مالک تیم استقلال هستید... دوستتون دارم تا ابد.»
حرف‌های مطهری دقیقاً مهر تأییدی است بر تمایل شدید او برای جدایی از استقلال. البته مطهری نامی از تیم مورد نظرش به زبان نیاورده و مشخص نیست مقصد نهایی‌اش کجا خواهد بود و این احتمال وجود دارد که اظهارات او به جهت جلب توجه مدیران استقلال نیز انجام شده باشد.
شاید مطهری نیز انتظاراتی از مدیران باشگاه استقلال داشته که به انجام نرسیده و قصد دارد با این اقدمات به خواسته خود برسد.
به هر حال مطهری با هر نیتی این پست را منتشر کرده باشد و اینکه او پیشنهادی از تیم‌های خارجی داشته یا خیر، مدیران استقلال باید به سرعت تکلیف این مهاجم را روشن کنند تا استقلال در حالی که زمان زیادی از پایان بازی‌هایش نگذشته، با چهارمین جدا شده قطعی نیز مواجه نشود.
مطهری در سال‌های اخیر عصای دست استقلال بوده و با اینکه گاهاً فراز و نشیب‌هایی داشته اما به هر شکل یکی از مهاجمانی بوده که گل‌های مهم کم برای استقلال به ثمر نرسانده است. تردیدی نیست اگر مهدی قایدی نیز از استقلال جدا شود، در شرایطی که کم قبل‌تر نیز جدایی دیاباته قطعی شده، استقلال از جدایی مطهری ضررهای بیشتری خواهد کرد و چه بسا هرگز نتواند مهاجم قابل توجهی را برای فصل بعد بخصوص بازی 22 شهریور مقابل الهلال عربستان به خدمت بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.