دروازه بان استقلال هنوز با مسئولان باشگاه به توافق نرسیده و احتمال جدایی اش زیاد است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیدحسین حسینی دروازه بان آبی های پایتخت طی روزهای گذشته مذاکراتی را با مسئولان باشگاه برای تمدید قرارداد داشت اما به توافق نرسید. دروازه بان شماره یک استقلال بعد از انجام مذاکراتش دو شب پیش به مدیران باشگاه پیغام داد که فقط 48 ساعت منتظر آبی ها می ماند و بعد اگر تغییری در نوع مذاکرات ایجاد نشد، جدا خواهد شد.

حالا درباره حسینی گفته می شود که او با یکی از تیم های خواهان خود به طور جدی وارد مذاکره شده و اگر به توافق برسد به طور رسمی از جمع آبی ها جدا خواهد شد.

دروازه‌بان استقلال که حدود 9 سال در این تیم حضور داشته و به نوعی از دوران نوجوانی در استقلال پرورش یافته خودش دلش نمی خواهد جدا شود. خصوصا حالا که فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان هم روی ماندن او تاکید کرده است.

با این حال نوع مذاکره مدیران استقلال با بازیکنان برای تمدید قرارداد باعث ناراحتی اکثر آنها شده و به همین خاطر حسینی نیز احتمال جدایی اش زیاد شده است.

در این خصوص گفته می شود این دروازه بان در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته و شاید طی امشب یا فردا تیم جدید خودش را معرفی کند. اگر این اتفاق رخ بدهد، حسینی بعد از 9 سال با خاطرات تلخ و شیرین استقلال را ترک خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.