سردار مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه شهرخودرو:

به دنبال اظهارات مهدی رحمتی بر علیه مدیریت باشگاه شهرخودرو، جواب آن از طریق سردار معمایی داده شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیرعامل شهرخودرو مشهد، در خصوص مصاحبه سید مهدی رحمتی و مطالب  که در صفحه اینستاگرامی اش درباره فروش بازیکنان و ستاره های تیم از سوی مدیریت جدید عنوان نموده است، گفت: قطعا در مورد او تصمیم گیری خواهد نمود، چرا که وی نقص مفاد قرارداد نموده و با نشر اکاذیب ، اقدام به تشویش و تحریک اذهان عمومی کرده است .

وی در ادامه گفت: آقای رحمتی ، بس کنید ؛  اکبر صادقی،روح الله سیف الهی،سعید جلالی،حسن جعفری،فرشاد فرجی، و الباقی را ما فروختیم ؟! شهامتش را داشته باشید و امضای رضایت نامه ها را نشان دهید تا مردم متوجه ی حقایق شوند که همه ی این سرمایه های باشگاه و استان  را بدون اجازه ی ما به تاراج بردید

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو در ادامه افزود: اقایان میدانند که ما مستندات فروش این عزیزان را داریم، بس کذب و ... بس است .!

معمایی خطاب به مهدی رحمتی گفت:شما هر چه اعتبار در مربیگری بدست آوردید از مالک شهرخودرو بوده است که به شما اعتماد کرد و اینگونه حالا پاسخ خوبی را میدهید!؟

وی افزود:درست است ما جلساتی را به اعضای هیات مدیره داشته ایم ، اما نه برای فروش بازیکنی ، چرا که شما با سرپرست مدیرعامل (موقت) همه را فروختید ، بلکه برای انتخاب سرمربی که کارت مربیگری داشته باشد.

سردار معمایی در پایان اعلام کرد ؛ ما پس از تعطیلات ، طبق اعلام قبلی ، شنبه کارمان رو شروع خواهیم کرد و مطمئنا با قدرت به استقبال لیگ برتر در فصل جدید میرویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.