پایان کار نورالهی در اردوی قرمز ها

به گزارش فرتاک ورزشی،

جدای از قهرمانی‌های پرسپولیس، در نیم دهه اخیر از دست دادن چندین ستاره سرخپوش در فصل نقل‌وانتقالات تکراری‌ترین قصه برای هوداران پرسپولیس بوده و در پایان لیگ بیستم هم این داستان را شاهد بودیم و تا به اینجای کار محمد‌حسین کنعانی‌زادگان و احمد‌نوراللهی جدا شدگان از پرسپولیس بوده‌اند.

در این بین جدایی احمد نوراللهی موجی از نگرانی را در بین هواداران ایجاد کرد و واکنش‌های متفاوتی به پیوستن این بازیکن به تیم الاهلی امارات شکل گرفت.

بهتر از به فصل گذشته بازگردیم، جایی که پس از کسب چهارمین قهرمانی پیاپی، پرسپولیس علیپور، بیرانوند، خلیل‌زاده، ترابی، نادری و در ادامه بشار رسن را از دست داد و نگرانی‌هایی که امروز در دل هواداران پرسپولیس شکل گرفته چندین برابر بود، اما پرسپولیس در ادامه با جذب بازیکنان خوب دیگر آنها را تبدیل به ستاره کرد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و پنجمین قهرمانی پیاپی لیگ برتر را هم بدست آورد.

بدون شک نمی‌توان از نقش تأثیر گذار احمد نوراللهی در قهرمانی پرسپولیس گذشت اما نوراللهی را پرسپولیس نوراللهی کرد و چه کسی فکر می‌کرد جوانی که از فولاد یزد به پرسپولیس پیوست روزی ملی پوش شود و جدایی‌اش از سرخپوشان این چنین هواداران را پریشان کند.

اما همانطور که گفته شد این پرسپولیس بود که او‌ را به این جایگاه رساند.

نمی‌توان هیچ نقدی بر نوراللهی بابت جدایی از پرسپولیس وارد کرد چرا که رد پیشنهاد چند برابری و نجومی تیم‌های عربی واقعا سخت است و  نوراللهی‌ها قطعا آینده مادی زندگی خود را باید در نظر بگیرند.

اما نکته اینجاست که هواداران پرسپولیس همواره در نقل‌وانتقالات  بابت کوچ ستاره‌هایشان هراسان می‌شوند اما باور ندارند این پرسپولیس است که ستاره می‌سازد و پرسپولیس همیشه پرسپولیس می‌ماند همانطور که در این سالها  پس از رفتن ستاره‌هایی همچون بیرانوند، خلیل‌زاده، محرمی، انصاری، احمد زاده، امیری، ترابی، مسلمان، علیپور، طارمی، رضاییان، ماهینی، منشا، بشار و ... به راه خود ادامه داد بعد از کنعانی و نوراللهی هم خللی در مسیر درست این باشگاه وارد نمی‌شود و قطعاً این بازیکنان هستن که دوباره آرزوی پوشیدن پیراهن سرخ را دنبال می‌کنند.

پوریا منصوری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.