مدیرعامل تراکتور به تشریح جزییات جلسه خودش و سرمربی تیم با مالک این باشگاه در ترکیه پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جمشید نظمی طی روزهای اخیر با سفر به ترکیه، جلسه‌ای با مالک باشگاه تراکتور برگزار کرد.مدیرعامل باشگاه تراکتور به همراه سرمربی تیم در راستای تسریع در حل مشکلات و ارج نهادن به دغدغه هواداران با محمدرضا زنوزی‌مطلق ملاقات داشتند و جلسه‌ای ویژه برگزار کردند.

جمشید نظمی در تشریح جزییات این جلسه، ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان، اظهار داشت: با توجه به اینکه مشکلات موجود در باشگاه، دغدغه هواداران است، از فرصت به وجود آمده استفاده کرده و در دفتر زنوزی حضور یافتیم.

وی در ادامه افزود: در حضور مالک محترم باشگاه جلسه‌ای مفصل با مدیران مالی هلدینگ دریک داشتیم که طی این جلسه به بررسی مشکلات مالی که با آن مواجه بودیم، پرداختیم. در این جلسه تصمیمات خوبی گرفته شد که این تصمیمات ان‌شاءالله طی روزهای آینده اجرایی شود تا از بخشی از فشار بدهی‌های باشگاه کاسته شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: همچنین جلسه‌ای نیز با حضور زنوزی و فراز کمالوند برگزار شد که طی آن، مسائل مالی، فنی، باز کردن پنجره و نقل و انتقالات تیم را بررسی کردیم تا بتوانیم با شرایط مناسبی وارد فصل جدید شویم.

نظمی در گفت و گو با سایت باشگاه تراکتور ادامه داد: با تصمیمات اتخاذ شده و تقسیم وظایف انجام گرفته، ان‌شاءالله از امروز کار خود را آغاز خواهیم کرد تا دغدغه‌های فکری موجود در بین مدیران باشگاه و هواداران را به نحو احسن رفع کنیم و با یک تیم خوب وارد مسابقات شویم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.