آقای گل فصل گذشته پرسپولیس با هماهنگی یحیی گل‌محمدی بار دیگر در مسیر مذاکره با این باشگاه قرار گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که بعد از منتفی شدن ادامه همکاری شهریار مغانلو با پرسپولیس، این باشگاه روند مذاکرات خود را با سجاد شهباززاده دنبال کرده بود و به نتیجه لازم نرسید، بار دیگر با این بازیکن وارد مذاکره شدند.

آقای گل فصل گذشته سپاهان و لیگ برتر فوتبال ایران که در مذاکرات ابتدایی خود با پرسپولیس با اعلام مبلغ درخواستی نجومی ‌اش از این تیم دور شده بود، بار دیگر شرایط مذاکره بین طرفین فراهم شده است و وعده یحیی گل‌محمدی در پایان تمرین امروز نیز به نظر می‌رسد در این رابطه بوده است.

سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تیمش و در واکنش به انتقادات در خصوص روند نقل و انتقالاتی این باشگاه، اعلام کرد علیرغم مشکلات مالی این باشگاه آنها به زودی با یک انتقال مناسب باعث خوشحالی هواداران این تیم خواهند شد.

اکنون گفته می‌شود سجاد شهباززاده که بعد از آقای گلی در فوتبال ایران در تعطیلات پایان فصل خود در ترکیه به سر می‌برد و در ذهن انتقال به لیگ این کشور و پرتغال را هم دنبال می‌کند، بار دیگر پای میز مذاکره با پرسپولیس خواهد نشست.

پرسپولیس بعد از پایان کار شهریار مغانلو و ناکامی در عقد قرارداد دوباره با این مهاجم در مذاکره با سانتاکلارا، اکنون چشم به جذب سجاد شهباززاده دوخته و باید دید طبق وعده یحیی گل‌محمدی این انتقال صورت خواهد گرفت یا خیر.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.