از دقایقی پیش نشستی در استانداری مشهد پیرامون آینده تیم پدیده (شهرخودرو) در رقابت های فوتبال ایران برگزار شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه پدیده که بعد از تغییر نام به شهرخودرو، با اتفاقاتی که برای مالکش افتاد دوباره به پدیده تغییر نام داد و فصل را با این اسم به پایان رساند، از سوی مقامات قضایی تحویل مالک سابقش (فرهاد حمیداوی) شده است.

به نظر می رسد مجموع نیروهای استان خراسان رضوی با بازگشت تیم به مالک خصوصی مالک خصوصی مخالفند و عقیده دارند حمیداوی توانایی لازم برای حمایت از تیم در فصل پیش رو را ندارد.

در جریان اتفاقات و اختلاف نظرها بین مهدی رحمتی سرمربی پدیده و فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو نیز هستید و در عین حال حمایت هیئت فوتبال مشهد از رحمتی و نام پدیده.

مسئولان هیئت فوتبال عقیده دارند که حمیداوی برای فعالیت در لیگ ایران با نام شهرخودرو باید تضامین لازم را به آنها بدهد و همچنین تکلیف بدهی های فصل گذشته را که از سوی مقامات استانی پرداخت شده را روشن کند.

نکته جالب اینکه مسئولان شهرخودرو با رضا مهاجری مربی پیشین این باشگاه برای پذیرش هدایت این تیم مذاکره کرده و مهاجری نیز این موضوع را در گفتگویی تأیید کرده است.

به این ترتیب مشخص است که اگر باشگاه پدیده دوباره به شهرخودرو تغییر نام بدهد، رحمتی و تیمش جایی در این مجموعه نخواهند داشت و شرایط جدیدی بر باشگاه حاکم خواهد بود. در عین حال صحبت هایی هم از تجمع هواداران این باشگاه مقابل استانداری به گوش می رسد. حال باید منتظر برگزاری جلسه امروز و نتیجه آن ماند و دید که آیا این جلسه بر سرنوشت پدیده (شهرخودرو) تأثیر می گذارد یا حکم قضایی مالک به معنای پایان اختلافات مالکیتی است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.