دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان خوبی از تیم ما جدا شدند اما کارمان را بدون آنها ادامه داده و به سمت قهرمانی بعدی می‌رویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بوژیدار رادوشوویچ درباره دلیل حضور خود در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: می‌خواستم مدیرعامل را ببینم تا درباره دریافت مطالباتم صحبت کرده و راه‌حلی پیدا کنیم. 

وی درباره میزان آمادگی‌اش توضیح داد: در کرواسی به دلیل وضعیت کرونا کنار خانواده بودم و البته تمرین هم داشتم. به خاطر دریافت واکسن آماده هستم و امروز بعد از ظهر هم به  تمرین می‌روم. 

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در خصوص جدایی نوراللهی، کنعانی‌زادگان و مغانلو از این تیم گفت:  آنها بازیکنان خوبی بودند و زحمت زیادی کشیدند. کادرفنی هم می‌داند بهترین جایگزین‌ها برای این نفرات چه بازیکانی هستند. کارمان را بدون این بازیکنان ادامه می دهیم و با نفرات جدیدی که جذب می‌کنیم‌، می خواهیم به سمت قهرمانی بعدی برویم.

رادوشوویچ در پاسخ به پیگیری‌هایش برای دریافت مطالبات خود، توضیح داد: مشکلی با باشگاه وجود ندارد و راحت هستم. با مدیرعامل صحبت کردم و مشکلی نیست. هدفم این است بیش‌ترین تلاشم را کنم تا هرموقع کادرفنی از من استفاده کرد، بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی در مورد بازی با استقلال تاجیکستان عنوان کرد: ان‌شالله برای قهرمانی باید این بازی را ببریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.