باشگاه سایپا برای فصل آینده پنج گزینه سرمربیگری را در نظر دارد که پس از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف، یکی از آنها نهایی خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال سایپا در پایان لیگ بیستم به لیگ دسته اول سقوط کرد و حالا این باشگاه برای فصل آینده گزینه‌هایی را برای سرمربیگری در نظر دارد.

سایپایی‌ها که فصل گذشته ابراهیم صادقی، فراز کمالوند و سعید اخباری را در مقاطع مختلف روی نیمکت داشتند، برای فصل پیش‌رو پنج گزینه را در نظر دارند. علی کریمی، محسن بیاتی‌نیا، علیرضا مرزبان، سیداکبر پورموسوی و سعید اخباری گزینه‌های باشگاه سایپا هستند که پس از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف یکی از این گزینه‌ها هدایت نارنجی‌پوشان را برای فصل بعد به عهده می‌گیرد.

علی کریمی در حالی گزینه سرمربیگری سایپایی‌هاست که پس از نامزدی در انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام کرد دیگر قصد مربیگری ندارد. محسن بیاتی‌نیا رئیس آکادمی باشگاه سایپا و مشاور فنی مدیرعامل باشگاه است، علیرضا مرزبان فصل گذشته در سپاهان دستیار محرم نویدکیا بود و سیداکبر پورموسوی نیز هدایت صنعت نفت آبادان را به عهده داشت. گزینه آخر یعنی سعید اخباری هم در سه بازی پایان فصل روی نیمکت سایپا حضور داشت که نتوانست مانع سقوط این تیم شود و باید دید در نهایت کدام گزینه سرمربیگری سایپا را قبول خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.