مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: سبک بازی من به تیم‌های امیر قلعه‌نویی می خورد و بعد از مشورتی که با چند نفر داشتم گل‌گهر را انتخاب کردم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساسان حسینی در ارتباط با انتخاب گل‌گهر گفت: واقعیت این است که من چند پیشنهاد داشتم ولی با چند نفر مشورت کردم و تصمیم گرفتم تا گل گهر را انتخاب کنم. سبک بازی من به تیم‌های امیر قلعه‌نویی می‌خورد و دوست داشتم کار کردن با این مربی با تجربه کنم و در نهایت گل گهر را انتخاب کردم که فکر می‌کنم انتخاب خوبی است.

وی در قسمت دیگری از حرف هایش با اشاره به عملکرد نفت مسجد سلیمان در فصل گذشته، گفت: اگر مسئولان کمی حمایت می کردند می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم اما در نهایت تلاش خودمان را برای خوشحال کردن هواداران انجام دادیم. امیدوارم که نفت مسجد سلیمان در فصل آینده بهترین شرایط ممکن را تجربه کند.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا گل گهر می‌توان فصل آینده مدعی قهرمانی باشد، خاطرنشان کرد: تمام تیم‌های بالای جدول هزینه کرده اند و بازیکنان بزرگی گرفته اند، از حالا نمی‌توان در مورد قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا صحبت کرد و چیزی قابل پیش‌بینی نیست ما اگر می‌خواهیم کاری هم انجام دهیم باید در زمین مسابقه خودمان را نشان دهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.