وجود مشکلاتی در قرارداد مطهری با باشگاه استقلال باعث شد این بازیکن نتواند با آبی‌پوشان تمدید کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ارسلان مطهری یکی از بازیکنان استقلال بود که ماجرای تمدید قراردادش با این تیم، یکی از چالش‌های باشگاه استقلال بود.

مطهری چند بار به باشگاه استقلال آمد و با مدیران این باشگاه مذاکره کرد اما در نهایت این بازیکن نتوانست با آبی‌پوشان به توافق برسد. پس از کش و قوس‌های فراوان مدیران باشگاه استقلال اعلام کردند که ارسلان مطهری در لیست خروجی باشگاه قرار دارد و امکان تمدید قرارداد با این بازیکن ضعیف است.

ارسلان مطهری یکی از این بازیکنان بود که مدت‌ها پیش از شرایط خود در استقلال رضایت چندانی نداشت. این بازیکن از وضعیت مالی خود در این تیم ناراضی بود و از مدت‌ها پیش هم اعلام کرده بود پس از پایان فصل و بررسی‌های موجود، با مدیران استقلال مذاکره می‌کند و اگر بر سر مطالبات و تمدید قرارداد با استقلال به توافق نرسد از استقلال جدا می‌شود.

طبق پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، در آخرین مذاکرات باشگاه استقلال با ارسلان مطهری، این بازیکن بر سر رقم قرارداد خود برای تمدید قرارداد موافقت کرده بود اما مطهری با چند بند قرارداد مخالفت داشت و این مساله باعث شد مذاکرات مطهری و باشگاه استقلال متوقف شود.

پس از این اتفاق، مطهری هم جزو لیست خروجی باشگاه قرار گرفت و کادر فنی تیم هم تلاش بیشتری برای ماندن مطهری نکرد تا با اعلام کادر مدیریت باشگاه، این بازیکن هم جزو جدا شده‌های استقلال قرار بگیرد و امیدی به ماندن او در استقلال نباشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.