باشگاه تراکتور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که با درخواست نامعقول اکبر ایمانی بازیکن این تیم مخالفت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اکبر ایمانی بازیکن تراکتور چند وقتی است که با مدیران باشگاه به مشکل خورده است. این بازیکن که 80 درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته خود را از باشگاه تراکتور دریافت کرده بود، چندی پیش برای دریافت 20 درصد باقیمانده در دفتر جمشید نظمی حضور یافت اما حاصل گفت و گوی طرفین، جر و بحثی بود که به قهر هافبک تراکتور می انجامد و او با دلخوری دفتر مدیرعامل را ترک می کند. این مسئله باعث شد تا ایمانی قهر کرده و در تمرینات این تیم حاضر نشود و به دنبال رضایت نامه اش برای جدایی باشد.

حالا نیز باشگاه تراکتور در این خصوص بیانیه ای را به این شرح صادر کرده است: اکبر ایمانی که در نیم فصل لیگ هجدهم با عقد قراردادی ۵ ساله به جمع سرخپوشان دیار آذربایجان پیوسته بود، برای فصل آینده خواستار افزایش مجدد مبلغ قرارداد خود به صورت نامعقول شده است.

این خواسته در حالی مطرح شده که قرارداد این بازیکن در فصل گذشته مبلغ 900 میلیون تومان بود، در نیم فصل به سه میلیارد و 200 میلیون تومان افزایش یافت. در همین راستا قرارداد این بازیکن برای فصل پیش رو( ۱۴۰۱-۱۴۰۰) نیز چهار میلیارد تومان منعقد شد.

با این حال، اکبر ایمانی برای لیگ بیست و یکم، خواستار مبلغ هفت میلیارد تومان شده و به باشگاه اعلام کرده است که در صورت عدم پرداخت این مبلغ، در تمرینات شرکت نخواهد کرد. او در روزهای اخیر در تمرینات غیبت غیر موجه داشته و حاضر به حضور در تمرینات نشده است.

ظهر امروز (سه‌شنبه) طی آخرین جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل، معاون ورزشی و فرهنگی باشگاه و همچنین فراز کمالوند برگزار شد، علیرغم تاکید باشگاه بر حفظ اکبر ایمانی، این بازیکن بار دیگر بر خواسته خود اصرار کرده و اعلام نمود که در صورت عدم پرداخت این مبلغ، به همکاری خود با باشگاه تراکتور پایان خواهد داد.

اکبر ایمانی سه فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارد و فراز کمالوند به دلیل جلوگیری از ایجاد حاشیه در تیم، طی روزهای گذشته اعلام کرده بود که به این بازیکن مرخصی داده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.