مدیرعامل باشگاه ذوب آهن معتقد است این باشگاه به دلیل مشکلات ساختاری به تغییرات گسترده برای گذر از بحران نیاز داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ذوب آهن اصفهان با خریدهایی که انجام داده فعال ترین تیم در فصل نقل و انتقالات است. مجتبی فریدونی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: ما تیممان را کامل بستیم. ۷۰ درصدش را همان دو روز اول و چند درصدش را طی چند روز گذشته انجام دادیم و روز سه‌شنبه با تیم کامل تمریناتمان را استارت زدیم. انشاالله امسال با آمادگی کامل بازی ها را شروع می کنیم.

او در مورد جدایی امینی، محمدی مهر، حق دوست، رنجبری، محمدزاده و یوسف بهزادی ادامه داد: قرارداد اکثر آنها تمام شده بود و جدا شدند.

وی در خصوص وضعیت میلاد جهانی و اینکه جدا می‌شود یا خیر توضیح داد: جهانی خودش تمایل دارد که جدا شود ولی هنوز رسماً کاری نکرده و چیزی نگفته. سه شنبه در تمرین حضور داشت اینکه می‌خواهد جدا بشود یا نه را دقیقاً نمی‌دانم.

مدیرعامل ذوب آهن در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط فعلی تیم شان به موفقیت در سال آینده امیدوار هستند یا خیر گفت: قطعاً شرایط‌مان بهتر از فصل گذشته خواهد بود. حالا اینکه چه اتفاقی می‌افتد و کجای جدول قرار می گیریم قابل پیش بینی نیست اما امیدواریم که نتایج خوبی بگیریم.

او در مورد تغییرات بسیار زیاد در تیم ذوب‌آهن و عوض شدن شاکله این تیم عنوان کرد: تغییراتی که به ضرر تیم محسوب می شود معمولاً ناگهانی و در وسط فصل اتفاق می افتد ولی بالاخره تیم ما از نظر ساختاری مشکل داشته و مجبور بودیم تغییرات گسترده را ایجاد کنیم که انشاالله آنچه که میخواهیم بشود. معمولاً این جور وقت‌ها نتایج مثبت است. اکثر کسانی که ما جذب کردیم افرادی هستند که با آقای تارتار کار کردند و دو طرف روی هم شناخت دارند و این موضوع می تواند کمک کند و با آگاهی کامل این افراد جذب شدند.

فریدونی در پایان افزود: معمولا طول می‌کشد که یک تیم که دچار تغییرات شده با هم هماهنگ شود اما امیدوارم این اتفاق خیلی سریع برای ما می‌رسد و خدا را شکر تا به این لحظه از لحاظ مالی نیز مشکلی نداشتیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.