یاسین سلمانی هافبک جوان و ملی پوش سپاهان ابراز امیدواری نمود در لیگ بیست و یکم به همراه سپاهان به آن چه که استحقاقش را دارند دست یابند

به گزارش فرتاک ورزشی،

یاسین سلمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فرتاک ورزشی در رابطه با وضعیت باشگاه سپاهان و نقل و انتقالات این تیم اظهار داشت؛خوشبختانه با خرید های خوبی که انجام دادیم و اردوی آماده سازی که در حال حاضر در تهران داریم تیم در حال رسیدن به آن کیفیت هدف گذاری شده می باشد و قطعا باید بیشتر تلاش کنیم که یک فصل بسیار خوب داشته باشیم و با حضور بازیکنان جدید و نفرات سابق بهترین نتیجه ممکن را بدست بیاوریم.

ملی پوش سپاهان در رابطه با ترافیک نفرات خوب در خط هافبک تیم سپاهان اظهار داشت؛از یک نظر بسیار خوب است که تیم دارای هفت یا هشت هافبک خوب می باشد و قطعا کادر فنی از لحاظ تاکتیک شرایط بهتری دارد،  البته از نظر شخصی خودم خیلی مشتاقم که در ترکیب اصلی حضور داشته باشم و تمام تلاشم را برای بدست آوردن این جایگاه خواهم کرد. اما در کل نتیجه عمل کرد تیم حائز اهمیت می باشد و امیدوارم فصل بیست و یکم فصلی باشد که همه بازیکنان تیم بهترین عمل کرد خود را داشته باشند تا در لیگ های داخلی و آسیا سپاهان قدرتمندی را داشته باشیم.

221

هافبک جوان سپاهان در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما در رابطه با بازی کردن در کنار فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو چیست بیان کرد؛آقای احمدزاده و آقای مغانلو از بهترین بازیکنان فصل گذشته تیم های خود بودند، البته من با فرشاد و شهریار در اردوی تیم ملی بیشتر آشنا شدم و چند نوبت در کنار هم تمرین داشتیم و اینکه رابطه فوق العاده خوبی داریم،  امیدوارم که بتوانیم در کنار هم کمک شایانی به سپاهان داشته باشیم.

سلمانی در رابطه با تیم ملی و شرایط رقابت های مقدماتی جام جهانی اظهار داشت؛در ابتدا تشکر اصلی من از آقا محرم و باشگاه سپاهان است که به من فرصت بازی کردن دادند تا خودم را نشان بدهم و تشکر بعدی من از جناب اسکوچیچ مربی خوب تیم ملی است که من را با این سن پایین به اردوی تیم ملی دعوت کردند و افتخار پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی بزرگسالان شامل حال من شد،  در تمام رده های تیم ملی بازی کردم اما پوشیدن پیراهن تیم ملی بزرگسالان آروزی کودکی ام بود که به آن رسیدم و امیدوارم بتوانم برای تیم ملی کشورم مثمر ثمر باشم.

وی ادامه داد؛ بازی های خوبی داشتیم و توانستیم در مقابل سوریه و عراق امتیازات خوبی را کسب کنیم،  روند خوب تیم ملی در مقابل عراق نشانه کیفیت تیم ملی بود و در نهایت برد دلچسب و شیرینی هم برای هموطنان عزیزمان به ارمغان آوردیم.

222

پدیده فصل بیست و یکم لیگ برتر در پایان با اشاره به روند خوب تیم سپاهان تاکید کرد؛از دید من نقطه عطف باشگاه سپاهان محرم نویدکیا می باشد و من به جرات میگویم یکی از بهترین آدم های زندگی من ایشان بوده است،  در کنار آن مدیریت فوق العاده جناب ساکت و حمایت هواداران پرشور سپاهان باعث شده سپاهان بهترین باشگاه ایران و حتی آسیا باشد، این دیدگاه اکثر بازیکنان است.

وی تصریح کرد؛  نمیتوانیم در این زمان قولی بدهیم اما تمام تلاش خودمان را برای بدست آوردن قهرمانی انجام خواهیم داد،  از هواداران سپاهان درخواست میکنم مثل همیشه از تیم حمایت کنند این انرژی از سمت آنها به تمام بازیکنان انگیزه میدهد.

خبرنگار ورزشی

امید قاسمیان

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.