بازنشستگی سردار مانع است و باید تصمیم بگیرد!

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلالی‌ها روزهای عجیبی را سپری می‌کنند و آرامش تکه‌ای پازل گمشده موفقیت آبی‌هاست، روز شنبه، در ادامه اعتراضات گسترده هواداران استقلال نسبت به سیاست‌های مدیریت این باشگاه، برای بار چندم، جمعی از هواداران معترض آبی‌ها، در مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند، اما بعد از ظهر روز شنبه، سرانجام پس از حواشی فراوان آبی‌پوشان تهرانی در چند وقت اخیر، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از دیدار با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان از سمت خود استعفا کرد تا در نهایت، روزهای پر چالش و عجیب و غریب وی در باشگاه استقلال به پایان برسد.

گرچه هنوز هم این خبر از سوی وزارت ورزش و جوانان و باشگاه استقلال، اعلام رسمی نشده است، اما آن‌طور که مشخص است، باید کار مددی در باشگاه استقلال را پس از حواشی فراوان، تمام شده بدانیم.

223

گفته می شود طی روزهای آینده اعضای جدید هیات مدیره استقلال توسط رئیس مجمع این باشگاه (حمید سجادی) معرفی و مدیرعامل از بین آنها انتخاب خواهد شد، حال باتوجه به حجم اعتراضات گسترده استقلالی‌ها، بعید است وزیر ورزش و جوانان با استعفای مددی مخالفت نکند(البته طبق شنیده‌ها، با استعفای او موافقت شده است) و با این شرایط پایان کار احمد مددی در پست مدیرعاملی استقلال اعلام می‌شود! گرچه با جدایی مددی، به احتمال قطع به یقین، ناصر فریاد شیران هم از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد، تا ترکیب پرحاشیه آبی‌ها، راهشان از استقلال جدا شود.

اما یقینا، تغییرات در مدیریت استقلال در روزهای آینده صورت خواهد گرفت، هنوز تکلیف ادامه همکاری پرویز مظلومی در هیئت مدیره آبی‌ها مشخص نیست، اما حداقل دو عضو جدید در روزهای آینده به عضویت هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه خواهد شد تا پس از مدت‌ها، هئیت مدیره باشگاه استقلال، نفرات‌شان تکمیل شود!

از راه‌روهای وزارت ورزش و جوانان، فعلا نام‌های متعددی برای تکمیل تیم مدیریتی استقلال در هیئت مدیره شنیده نمی‌شود، اما اسامی چندین تن به عنوان گزینه‌های اصلی برای مدیرعاملی استقلال تاکنون مطرح شده است، طبق اخبار موجود، گویا کار مدیرعاملی سردار مصطفی آجرلو، در باشگاه استقلال به اتمام رسیده و آن‌طور که شنیده می‌شود، اصغر ملکیان هم به عنوان رییس هیئت مدیره استقلال با اعضایی جدید، معرفی خواهد شد.

به هر جهت گویا، کار مدیرعاملی سردار مصطفی آجرلو در باشگاه استقلال به اتمام رسیده و مدیرعامل اسبق پاس، تراکتور و استیل‌آذین، تنها یک امضاتا کرسی مدیریت باشگاه استقلال فاصله دارد.

224

در شرایطی که اسامی مختلفی چون، احمد سعادتمند، علی فتح‌الله‌زاده، واعظ آشتیانی و علی خطیر و حتی سعید آذری شنیده می‌شد، اما گویا سردار آجرلو مدیرعامل آینده آبی‌ها خواهد بود، البته بر اساس شنیده‌ها، موضوع بازنشستگی سردار آجرلو هم مطرح است که در نهایت باید دید، شرایط مدیریت آبی‌ها چه خواهد شد!

اما این احتمال وجود دارد که تا اعلام رسمی، مدیرعاملی سردار مصطفی آجرلو، در باشگاه استقلال، علی‌اصغر ملکیان، رییس هیات مدیره به عنوان سرپرست موقت باشگاه تا انتخاب مدیرعامل جدید امور باشگاه را پیگیری خواهد کرد.

البته باید منتظر ماند و دید، واکنش‌های هواداران استقلال، نسبت به این تغییرات چه خواهد بود، گرچه از همین حالا هم از حضور افرادی چون آجرلو و ادامه حضور ملکیان، مخالف‌های فراوانی دارد.

محمدرضا ولی‌زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.