هیات مدیره جدید استقلال به زودی جلسه ای را با فرهاد مجیدی برگزار می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شب گذشته بود که وزیر ورزش و جوانان اعضای جدید هیات مدیره و همچنان مدیرعامل این باشگاه را انتخاب ومعرفی کرد.

یکی از موضوعاتی که در استقلال با مدیریت قبلی وجود داشت، اختلافات پیش آمده میان فرهاد مجیدی با مدیران باشگاه بود. مصاحبه هایی که مجیدی علیه مدیریت انجام داد و البته مدیران باشگاه پاسخ هایی داده بودند، باعث شد تا حاشیه های زیادی در این باشگاه ایجاد شود و مسائل مختلفی پیش بیاید.

حالا اما با جدایی مدیران قبلی باشگاه و حضور آجورلو و سایر اعضای هیات مدیره استقلال این امیدواری وجود دارد که آرامش بر تیم حاکم شود و استقلال با شرایط خوبی لیگ برتر را شروع کند.

در این شرایط با توجه به اختلافات میان مجیدی و مددی و سایر مدیران قبلی استقلال شایعاتی پیرامون احتمال برکناری سرمربی استقلال وجود داشت که حالا با توجه به جدایی مدیران و انتخاب ترکیب جدید هیات مدیره این مساله از بین رفته است.

موضع هیات مدیره و مدیرعامل جدید استقلال در شرایط کنونی حمایت از فرهاد مجیدی و برنامه هایش است. با توجه به اینکه استقلال با نظر و فکر مجیدی بسته شده و هواداران هم خواهان ادامه حضور این مربی هستند، قرار است اعضای هیات مدیره طی روزهای اینده جلسه ای را با سرمربی تیم داشته باشند تا خواسته هایش را بشنوند و برای بهبود شرایط تلاش کنند.

از این رو فعلا مجیدی حمایت مدیران جدید باشگاه را بالای سر خود دارد و با این شرایط او می تواند با تمرکز و آسودگی خیال بیشتری کارش را در استقلال ادامه بدهد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.