فوتبال در مازندران علی رغم کم توجهی‌ها و مدیریت ضعیف، ستاره‌های بیشتری را به خود دیده و در این بین به دلیل کم توجهی‌ها باعث نابودی این ستاره‌ها شده است

به گزارش فرتاک ورزشی،

مازندران معدن استعداد است و هر روزه شاهد ظهور پدیده و یا ستاره ای جدید در ورزش استان مازندران هستیم. اما فوتبال در مازندران علی رغم کم توجهی‌ها و مدیریت ضعیف، ستاره‌های بیشتری را به خود دیده و در این بین به دلیل کم توجهی‌ها باعث نابودی این ستاره‌ها شده است.

اما امروز از ستاره‌ای نام خواهیم برد که مصدومیت‌های پیاپی نگذاشت تا او هم به مانند همبازیان سابقش به اوج برسد.  امروز قصد داریم از زنده شدن امید در دل جوانی صحبت کنیم طعم عرش و فرش را باهم چشیده و حالا قصد ایستادن دارد.

سعید ( سید صالح ) انگاشته که روزی درتیم ملی همبازی سردار آزمون و علیرضا جهانبخش بود حالا بعد از رفع مصدومیت‌هایش برای رسیدن به جایگاه بالایی در لیگ‌های کشور تلاش می کند.

بازیکن خوش تکنیک و خوش فکر خطوط دفاعی تیم‌های کشور و بازیکن اسبق تیم‌های ملی، که روزی ستاره‌های حال حاضر ایران از فوتبال در کنارش لذت می بردند.

بازیکن حال حاضر فولاد خوزستان که اکنون با روند رو به رشدش بعد از دوران مصدومیت، پیشنهادات خوبی از سطح کشور دارد و همبازیان سابقش منتظر ظهور انگاشته در لیگ برتر و بازگشتش به تیم ملی هستند.

انگاشته جا مانده از غافله‌ای است که بازگشتش برایش غیر ممکن نیست. او همبازی سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، حسین کنعانی زادگان و احسان پهلوان، حسین مرادمند، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای، روزبه چشمی، علی علیپور، سعید عزت الهی و خیلی دیگر از فوتبالیست‌های لیگ برتری است و حالا تمام تلاشش رسیدن به غافله ای است که سال هاست مصدومیت نگذاشت به آن برسد.

سعید انگاشته

انگاشته در خصوص بازگشتش به تیم ملی و حضور در لیگ برتر گفت: راستش پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر فوتبالیستی است. من در رده های ملی بازی کرده بودم و در همان سال ها دچار مصدومیتی شدم که میدیدم تمام هم تیمی های من به تیم های بزرگ پیوستند و حتی لژیونر شدند.

وی ادامه داد:برای من خیلی سخت بود  و فقط حسرت میخوردم چون کاری نمی توانستم بکنم،حتی چند ماه از لحاظ روحیه انقدر ضعیف شده بودم که سر از روانشناس دراوردم و در آن زمانی که یک سال و هشت ماه که نمیتوانستم به صورت حرفه ای بازی کنم همین باعث شده بود که دلسرد بشوم و بعد از چند فصل بازی در لیگ های مختلف تصمیم بر این گرفتم که یکبار دیگه پیراهن مقدس تیم ملی بر تن کنم و با قدرت در لیگ برتر حضور پیدا کنم که الان این هدف بزرگ من است.

انگاشته در خصوص اینکه آیا امیدوار هست که روزی به جایگاه اصلیش برگردد یا خیر، گفت : خیلی تلاش می کنم و تمام تمرکزم روی خودم و تمریناتم هست و امیدوارم که در سال های پیش رو به لیگ برتر و تیم ملی برسم. پیشنهادات خوبی دارم ولی تمام تمرکزم روی خودم هست تا بتوانم بهترین انتخاب را داشته باشم. فرصت اشتباه ندارم و باید برای رسیدن به دوستانم تلاشم را دوچندان کنم.

سعید ( سید صالح ) انگاشته جزو انگشت شمار مدافعینی است که هم قدرت دفاعی بالایی دارد و هم از تکنیک خوبی برخوردار است و حالا با برطرف شدن مصدومیت های پیاپی اش، فرصت این را دارد در سطح اول فوتبال کشور بدرخشد. قطعا در آینده از او بیشتر از این خواهیم شنید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.