مدیرعامل استقلال روی حضور مجید جلالی در راس آکادمی این باشگاه تاکید دارد.

مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال دو روز پیش بازدیدی از آکادمی باشگاه استقلال داشت و با همراهی آرش برهانی که هم اکنون سرمربیگری تیم امید آبی ها را برعهده دارد، از بخش های مختلف آکادمی دیدن کرد.

مدیرعامل آبی ها در زمان مدیریتش در پاس تهران سرمایه گذاری زیادی روی آکادمی کرد و نتیجه هم گرفت. او حالا قصد دارد در آکادمی باشگاه نیز تحول ایجاد کند.

نکته مهم درباره آکادمی استقلال این است که طی سال های گذشته همواره عادت کرده‌ایم مدیریت آن را در دست یکی از پیشکسوتان این باشگاه ببینیم که گاها حواشی ای نیز در این خصوص ایجاد شده است. آجورلو اما قصد دارد بدون توجه به نام ها فردی را به عنوان مدیر آکادمی برگزیند که در این بخش مطالعه داشته باشد.

انتخاب مدیرعامل استقلال مجید جلالی سرمربی کارکشته فوتبال ایران است که همواره نشان داده به فوتبالیست های جوان اعتقاد دارد. جلالی در پاس تهران با آجورلو چند سال همکاری کرد و حتی قهرمانی پاس در لیگ برتر نیز با زوج آجورلو و جلالی به دست آمد. از این رو دو طرف شناخت خوبی از یکدیگر دارند و حالا ممکن است این همکاری دوباره تجدید شود.

از سوی دیگر مجید جلالی در دو سال اخیر که کمتر در بطن فوتبال حضور داشته، سعی کرده اقدامات مطالعاتی و تحقیقاتی خود در فوتبال را افزایش بدهد. او در این مدت سفری به لاماسیای اسپانیا و کلروسونپن فرانسه داشت و در دوره های مدیریت آکادمی در این دو کشور شرکت کرد.

 

انتهای پیام/