محمد شریفی تنها بازیکن پرسپولیس که به اردوی نخست تیم امید دعوت شده بود اینروزها در اردوی آماده سازی این تیم برای حضور در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا حضور ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هافبک 21 ساله بوشهری تیم پرسپولیس با درخواست یحیی گل محمدی و به بهانه بازی با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که 24 مهر در شهر ریاض برگزار می شود به اردوی آماده سازی تیم امید دعوت نشده است. سرمربی پرسپولیس در بازی دوستانه با سپاهان که به تازگی در استادیوم آزادی برگزار شد از محمد شریفی در ترکیب ثابت تیمش استفاده کرد. مسابقه ای که با نتیجه 3-1 به سود پرسپولیس پایان یافت و همان طور که اشاره شد این بازیکن جوان به طور کامل در جلوی خط دفاعی تیمش به عنوان هافبک دفاعی بازی کرد. این حضور نشان می دهد یحیی گل محمدی برای فصل جدید حساب بیشتری روی این بازیکن حساب باز کرده است. محمد شریفی فصل گذشته در لیگ برتر فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرد اما در بازی های لیگ قهرمانان آسیا و در شهر گوا در چند بازی برای پرسپولیس به میدان رفت. او این فصل هم برای حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس رقبای سختی چون رضا اسدی – میلاد سرلک و کمال کامیانی نیا دارد. هر چند درخواست یحیی گل محمدی برای حضور محمد شریفی در اردوی پرسپولیس برای بازی با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نشان می دهد سرمربی پرسپولیس روی این بازیکن جوان حساب ویژه ای باز کرده است و ممکن است همان طور که محرم نوید کیا در ترکیب تیمش از یاسین سلمانی بهره می برد یحیی گل محمدی هم در فصل جدید بیشتر به محمد شریفی بازی دهد.

گفتنی است با پایان بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا محمد شریفی این شانس را دارد که بار دیگر به اردوی آماده سازی تیم امید دعوت شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.