تیم های نساجی مازندران و فجرسپاسی شیراز در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های نساجی مازندران و فجر سپاسی شیراز در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور فردا سه شنبه راس ساعت 16به مصاف هم می‌روند تا یادآور رقابت‌های سال‌های قبل در لیگ دسته اول فوتبال باشند، تیم‌هایی که در طی چند سال گذشته بارها برابر هم در لیگ یک صف آرایی کرده‌اند و این بار قصد دارند در آوردگاه لیگ بیست و یکم و در سطح اول فوتبال کشور در مقابل هم بایستند.

نساجی این روزها با حمایت‌های حدادیان مالک خود توانسته است بهترین شرایط را پشت سرگذاشته تا با کم‌ترین دغدغه ممکن راهی لیگ بیست و یکم شود، تیمی که ساکت الهامی را هم چنان بر روی نیمکت خود دارد و فصل پر فراز و نشیبی را پشت سرگذاشته و تحت هیچ شرایطی دوست ندارد آن وضعیت‌های فوق‌العاده پر استرس را هم چنان در این فصل شاهد باشد.

نساجی در لیگ بیستم با کسب 33 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفت و امسال تحت هیچ شرایطی دوست ندارند جایگاهش در این محدوده باشد و باید دید و به انتظار نشست که آنها می‌توانند در اولین بازی مقابل فجر سپاسی حداکثرامتیاز را کسب نمایند یا این که حکایت چیز دیگری خواهد بود.

اما در آن سوی میدان علی اصغر کلانتری و شاگردانش در فجر سپاسی قرار دارند، تیمی که با حداقل امکانات در لیگ دسته اول، توانست در برابر تمامی مدعیانی که تا دندان مسلح بودند ، قهرمانی را کسب نماید و به لیگ برتر صعود نماید .

 فجرسپاسی به خوبی می‌داند که در لیگ بیست و یکم کار بسیار سختی در پیش رو دارد و با توجه به بودجه و امکاناتی که در اختیار دارد، نباید انتظارات از این تیم بالا باشد و آنها باید بتوانند در فصل اول حضور خود در لیگ برتر تنها در اندیشه بقا باشند تا در ادامه بتوانند در فصل‌های بعدی جایگاه خود را بهبود ببخشند.

 بدون تردید این بازی می‌تواند عیار دو تیم را مشخص نماید و بیش از این که شاگردان کلانتری تحت فشار امتیاز گیری باشند، ساکت الهامی و شاگردانش دنبال کسب نتیجه دلخواه هستند و اگر فجر بتواند از این میدان حداقل امتیاز را کسب کند، توانسته است گام بلندی در ابتدای لیگ بردارد چرا که آنها هنوز با شرایط لیگ برتر آشنایی نداشته و توقع پیروزی در اولین آوردگاه کمی به دور از انصاف است ولی فوتبال است و هزار اتفاق، و ممکن است در پایان 90 دقیقه تلاش دو تیم، این کلانتری و شاگردانش باشند که شادمان از زمین خارج خواهند شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.