مدافع چپ پای سابق تیم ملی و استقلال مدعی است که این تیم در این فصل با توجه به شرایط آماده سازی که دنبال می‌کند، قادر به شکل دادن اتفاقی مهم برای هوادارانش خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تغییر و همچنین ثبات در مدیریت و عملکرد موفق در نقل و انتقالات سه عاملی است که علیرضا نیکبخت واحدی مدعی است به استقلال در این فصل کمک خواهد کرد تا به نتیجه مناسبی دست یابد.

مدافع چپ پای سابق استقلال و تیم ملی در این زمینه می‌گوید: استقلال شرایط فوق العاده ای دارد و من فکر می‌کنم تغییرات در این مجموعه مثبت بوده است. هیات مدیره و مدیرعامل از جنس ورزش و فوتبال در کنار حفظ سرمربی و جذب حداکثری بازیکنانی که مد نظر فرهاد مجیدی بودند شرایط خوبی را ایجاد کرده و من فکر می‌کنم استقلال امسال تیمی است که می‌تواند بعد از سال‌ها خنده را روی لب هواداران بیاورد و بهترین تیم سال‌های اخیر را خواهیم دید.

وی ادامه داد: فکر‌ می‌کنم شرایط خوبی در تیم حاکم باشد و امروز هم در دیدار هفته اول مقابل هوادار این موضوع می‌تواند خودش را نشان دهد. من به تیم امسال خیلی خوش بین هستم و امیدوارم نتیجه زحمات مجموعه را در زمین ببینیم.

نیکبخت درباره شکست پرسپولیس مقابل الهلال گفت: پرسپولیس هیچ جوری زورش به الهلال نمی‌رسید و از قبل هم محتمل بود این تیم شکست بخورد چرا که از لحاظ هزینه و شرایط آماده سازی و جذب بازیکنان گران قیمت و... فاصله زیادی میان فوتبال ما و عربستان وجود دارد و این واقعاً جای تأسف دارد که فوتبال ایران با این همه علاقه مند به چنین وضعیتی افتاده که توانایی رقابت با تیم‌های آسیایی را نداشته باشیم.

نیکبخت در مورد تغییرات در رأس وزارت ورزش و اینکه این موضوع چه تاثیری روی فوتبال ایران می‌گذارد توضیح داد: من به شخص کار ندارم و بحث من در مورد مسعود سلطانی فر و حمید سجادی نیست ولی امیدوارم وزارت ورزش جدید سوای بحث رنگ‌ها و فارغ از مسائل آبی و قرمز به فوتبال ایران کمک کند. وزارت قبلی خیلی به فوتبال ما ضربه زد و چه در بحث ملی و چه در بحث باشگاهی خیلی ضربه خوردیم و امیدوارم در وزارت جدید نگاه تغییر کند و شرایط بهتری را شاهد باشیم.

وی در مورد تیم ملی و شرایط شاگردان اسکوچیچ برای صعود به جام جهانی نیز گفت: تیم ملی وضعیت خیلی خوبی دارد و با نتایج درخشانی که کسب شده صدر نشینی حق بچه‌های ما است و فکر می‌کنم امسال هم یک صعود راحت و بدون دغدغه به جام جهانی داشته باشیم. تیم ملی اکنون در صدر جدول قرار دارد و مطمئنا با حمایت لازم در ادامه مسیر نیز قادر خواهد بود که به نتایج خوبی دست یابد و صعودی زودهنگام به جام جهانی داشته باشد و بعد از آن باید تدارک لازم برای موفقیت آنها در جام جهانی قطر در دستور کار قرار گیرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.