تیم فجر شهید سپاسی در دقیقه ۹۰ با گل میلاد زکی‌پور مغلوب تیم گل‌گهر سیرجان شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فجر شهید سپاسی و تیم گل‌گهر سیرجان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 امروز در ورزشگاه حافظیه شیراز با یکدیگر به رقابت پرداختند. بعد از 2850 روز این ورزشگاه میزبان یک دیدار در لیگ برتر فوتبال بود.

تیم گل‌گهر که در بازی نخست خود مقابل تراکتورسازی  با نتیجه 4 بر یک پیروز شده و صدرنشین است برای حفظ این صدرنشینی خود را ملزم به پیروزی در این دیدار کرده بود و تیم فجر نیز که در هفته اول مقابل نساجی مازندران یک بر صفر مغلوب شد برای جبران آن شکست در پی برد در این دیدار خانگی بود.

 تیم گل‌گهر سیرجان با مهره‌های ارزنده‌ای که در اختیار داشت در نیمه نخست موقعیت‌های بیشتری بر روی دروازه تیم میزبان ایجاد کرد از سوی دیگر تیم فجر نیز چند موقعیت خوب برای گل‌زنی ایجاد کرد اما در نهایت نیمه نخست این دیدار بدون گل پایان یافت.

اولین موقعیت حساس این دیدار در دقیقه 14 با شوت مرتضی تبریزی که از کنار دروازه فجر به بیرون رفت ایجاد شد. در دقیقه  16نیز زنده‌روح یک ارسال خطرناک  به سمت دروازه تیم گل‌گهر داشت.

در دقیقه 22 نیز سانتر زنده روح با ضربه سر کاپیتان حمید نعمتی همراه شد اما این توپ از بالای دروازه گل‌گهر رد شد و تبدیل به گل نشد در دقیقه پایانی نیمه نخست نیز شوت امین پوعلی از داخل محوطه جریمه با واکنش بسیار خوب صادقی دروازبان فجر دفع شد.

در دقیقه 64 علی اصغر عاشوری به عنوان دومین تعویضی تیم گل‌گهر به جای فرشید باقری به بازی آمد. در نیمه نخست نیز برزایی به جای تبریزی که مصدوم شده بود به بازی آمد.

در دقیقه 70 یک موقعیت گل برای تیم فجر ایجاد شد که در نهایت با اختلاف اندک از کنار دروازه تیم گل‌گهر به بیرون رفت.

در دقیقه 75 سعید شاهین به جای اتابک زارعی و در دقیقه 82 سجاد عبدویی به جای محمد کاظمی، در دقیقه 88 حامد حیدری به جای میلاد احمدی برای تیم فجر به زمین آمد.

میلاد زکی پور در دقیقه 81 دومین کارت زرد تیم گل‌گهر را دریافت کرد.

همزمان با اعلام 3 دقیقه وقت اضافه نیمه دوم میلاد زکی‌پور با یک ضربه از راه دور دروازه تیم فجر را باز کرد و این تیم را از یک امتیاز این بازی‌ها محروم کرد.

احمدرضا  زنده‌رو، ایمان صادقی، سعید زارعی، میلاد احمدی، حمید قنبری، اتابک زارعی، رضا آقابابایی، حمید نعمتی، سیروان قربانی، محمد کاظمی در ترکیب اولیه تیم فجر قرار داشتند.

محسن فروزان، سعید صادقی، میلاد زکی‌پور، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، فرشید باقری، امین پورعلی، مرتضی تبریزی،  یونس شاکری، مهدی تیکدر و مسیح زاهدی در ترکیب اولیه تیم گل‌گهر سیرجان بازی قرار داشتند.

تیم داوری این دیدار سید علی اصغر مومنی،  دانیال باشنده، اسماعیل احمدی و احمد محمدی هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.