مهاجم اسبق استقلال و پیشکسوت آبی‌پوشان مدعی است درخشش بازیکن تازه وارد این تیم، انتظارات را از وی در ادامه بالاتر خواهد برد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال موفق شد در دو بازی ابتدایی فصل به دو برد دست یابد تا اکنون در جمع مدعیان شرایط خوبی را دنبال کند و امروز نیز در دیداری حساس برابر تراکتور قرار خواهد گرفت.

صمد مرفاوی درباره عملکرد این تیم طی دو بازی اخیر می‌گوید: کسب پیروزی خوشحال کننده است و باید به کادرفنی و بازیکنان خسته نباشید گفت. هواداران انتظار دارند که تیم عملکرد خوبی داشته باشد و کسب پیروزی در هر بازی می تواند تا بازی بعدی احوالات خیلی‌ها را شاد کند. بازی با ذوب آهن بسیار پرفشار و سخت بود. انتظار می‌رفت که اینطور باشد و درحالی که آنها سعی داشتند تا خط حمله را مهار کنند ولی دیدیم که یامگا خوب  همه را غافلگیر کرد.

سرمربی سابق استقلال درمورد عملکرد کوین یامگا برابر ذوب آهن گفت: بازیکن با کیفیت در کوچکترین موقعیت‌ها هم خودش را نشان می‌دهد. عملکرد او در بازی اول خوب بود اما کار او اینطور سخت شد چون حالا هواداران انتظار دارند که همیشه روی فرم باشد که امیدوارم همینطور هم او را همیشه درخشان ببینیم.

او در مورد سبک بازی استقلال عنوان کرد: در هفته‌های اول نباید انتظار داشت که تیم در اوج آمادگی باشد چون تیم دچار تغییراتی شد و زمان لازم است که به هماهنگی جامع برسند ولی کسب امتیازات خیلی حساس است که خوشبختانه تیم در دو بازی اینطور عمل کرده است. برای بازی با تراکتور هم امیدوارم چنین نتیجه ای حاصل شود.

مرفاوی درمورد بازی حساس مقابل تراکتور گفت: تراکتور همیشه حریف سختی برای استقلال بوده و سخت‌تر از بازی قبلی این مسابقه با تیم فیروز کریمی خواهد بود. تراکتور هر سال سعی می‌کند که مدعی ظاهر شود و به همین دلیل آنها هم در هفته‌های ابتدایی تلاش می‌کنند امتیاز از دست ندهند. امیدوارم تیم در این مسابقه نسبت به بازی گذشته با برنامه بیشتر عمل کند تا بتواند سه امتیاز دیگری را کسب کند و روحیه قوی‌ای داشته باشد.

مرفاوی با اشاره به تلاش تیم مدیریتی این باشگاه برای دستیابی به منابع مالی و حل مشکلات گفت: بالاخره این حق باشگاه‌هاست که از تبلیغات محیطی خود سود ببرند. باشگاه‌ها نیاز دارند در شرایط سخت اقتصادی حداقل از این مسأله بهره ببرند و امیدوارم که تصمیم جدی‌‌ای در این باره گرفته شود تا باشگاه‌ها هم سود خوبی برای درآمدزایی از این راه داشته باشند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.