پرسپولیس در شرایطی روز گذشته با دو دستگاه اتوبوس راهی اراک شد که هواداران این تیم با حضور در محل اسکان سرخپوشان استقبال جالبی از آنها داشتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس برای انجام سومین بازی خود در فصل بیست و یکم روز گذشته راهی اراک شد تا امروز برابر آلومینیوم و شاگردان رسول خطیبی حاضر شود.

شاگردان یحیی گل محمدی در شرایطی راهی اراک شدند که امید عالیشاه و مهدی شیری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم در جدال با آلومینیوم نخواهند بود و سرمربی سرخ‌ها با این حال امیدوار است باخت فصل گذشته‌اش برابر این تیم را در اراک جبران کرده و با دستیابی به برد همچنان در کورس مدعیان اصلی جام قرار گیرند.

کاروان پرسپولیس در شرایطی راهی اراک شد که هواداران این تیم علیرغم پروتکل‌هایی که در خصوص کرونا وجود داشت، استقبال ویژه‌ای از بازیکنان و اعضای تیم داشتند و با این حال بازیکنان با توجه به قرنطینه قادر به پاسخ دادن به ابراز احساسات آنها نبودند. افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس در حاشیه نشست هماهنگی این بازی با اشاره به این استقبال از سوی هواداران اراکی ضمن قدردانی از آنها، از اینکه نتوانستند با توجه به پروتکل‌های بهداشتی در جمع آنها حاضر شوند، عذرخواهی کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.