سرمربی آلومینیوم اراک می‌گوید این تیم در دیدار با پرسپولیس بازی بسیار خوب و تماشاگرپسندی به نمایش گذاشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رسول خطیبی در نشست خبری پس از دیدار تیمش پرسپولیس اظهار کرد: خوشبختانه همه بچه‌ها صفا و صمیمت را در تیم رعایت کرده و کنار هم تلاش می‌کنند. به بازیکنان خودم به خاطر این همدلی تبریک می گویم. به هواداران و مردم اراک هم تبریک می‌گویم زیرا حمایت خوبی از تیم ما داشتند. امیدوارم این روند ادامه یابد.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس هم که بازی را دیدند به تیم آلومینیوم نمره قبولی می‌دهند. روز گذشته هم قول دادم فوتبال زیبایی را از آلومینیوم می‌بینید. خدا را شکر افرادی که در خانه این بازی را تماشا کردند فوتبالی زیبا و تماشاگرپسندی را شاهد بودند.

سرمربی آلومینیوم بیان کرد: در کنار برد در این بازی، از شکل دفاع تیمی هم در این سه مسابقه راضی هستم و به جرأت می‌توانم بگویم بهترین شکل دفاعی را در لیگ برتر تیم آلومینیوم اراک دارد.

خطیبی تآکید کرد: خوشحال هستم که تیمم شخصیت خوبی پیدا کرده است. از لحاظ تاکتیکی هم همین که اجازه بازی‌سازی به حریف ندادیم فوق‌العاده بود. می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتر بازی را ببریم اما همین که سه امتیاز را کسب کردیم جای شکر دارد.

وی با تشکر از حمایت هیأت مدیره باشگاه ادامه داد: نباید انتظارات را بالا ببریم. با وجود اینکه تا این لحظه خوب کار کرده‌ایم و دو برد متوالی داشتیم اما هنوز هیچ کاری انجام ندادیم. همچنان تیم ما ایراد دارد و تیمی که می‌خواهد آسیایی شود باید ایرادات خود را برطرف کند. هدف ما نیمه بالای جدول است و خواهش می‌کنم انتظارات را بالا نبرید. بلندپرواز باشیم عالی است و خودم هم مربی بلندپروازی هستم. اما اگر تیم ما آسیایی شود ولی به دلیل نداشتن ساختار و موارد مورد نیاز نتواند در آسیا شرکت کند بحث متفاوت خواهد شد.

سرمربی آلومینیوم در پایان گفت: تا فردا برای این بازی خوشحالی می‌کنیم اما بعد از تمرین ریکاوری سراغ بازی بعدی می‌رویم و دیگر حق خوشحالی برای بردن پرسپولیس را نداریم. زیرا در هفته سوم لیگ برتر هستیم و باید خیلی کارها را انجام بدهیم. فکر کردن به این مسائل تیم را نابود می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.