سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر توانستیم یک تیم بسیار گردن کلفت را که واقعا از آن می ترسیدیم، شکست دهیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از بازی با مس کرمان، اظهارکرد: یک بازی بسیار سخت را پیش بینی کرده بودیم چون دو بازی قبلی مان را خیلی زشت از دست داده بودیم.  تیم مان از نظر روحی روانی خیلی کار داشت و در طول هفته گذشته روی این موضوع کار کرده بودیم. کمک شد و تیم از نظر روحی روانی برگشت.

وی بیان کرد: امروز از نظر تاکتیکی هم خوب بودیم و حتی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. خوشحالم که توانستیم به جدول برگردیم و سه امتیاز خیلی سخت را دشت کنیم. خود من و تیمم استرس خیلی زیادی داشتم اما توانستیم بر این استرس غلبه کنیم. خدا را شکر توانستیم یک تیم بسیار گردن کلفت را که واقعا از آن می ترسیدیم، شکست دهیم. مس تیم خیلی خوبی از نظر مهره خیلی خوب است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم موفقیت ما ادامه داشته باشد. ما حداقل برای نیم فصل باخت هایمان را داده ایم و باید با تمام وجود برای امتیازات باقی مانده تلاش کنیم.

وی درباره حضور ایوب والی در ترکیب فولاد نیز عنوان کرد: ایوب از دوران بدنسازی با ما بود و خوب هم تمرین کرد. او یک مصدومیت جزیی و سرماخوردگی داشت و مدتی او را نداشتیم اما دوباره برگشت. به یک بازیکن نیاز داشتیم که در زمین بتواند با سایر نفرات ارتباط خیلی خوب برقرار کند که آن بازیکن، ایوب والی بود. مهاجم های حریف پشت سر دفاع های ما بازی نمی کردند و به بازیکنی مثل والی احتیاج داشتیم و خدا را کمک شایانی کرد.

ویسی درباره تغییرات در ترکیب فولاد، گفت: تیمی که دو باخت می دهد در بازی سوم اگر با همان ترکیب بازی کند شاید خوب نباشد. نیاز به تغییرات داشتیم و این تغییرات خوب بود و واقعا به ما کمک کردند. جبوری گل زد و خدا را شکر می کنیم. سایر بازیکنان هم توان گذاشتند. انصاری می توانست آن توپ را گل کند و اشتباه نکند اما بازیکن است و گاهی اشتباه می کند و به ضرر تیم است و گاهی کار خوب انجام می دهد و به سود تیم است و این ها پیش می آید. مهم این است که بازی را ببریم و مهم نبود که چه کسی بازی می کند و همه بازیکنان هم قسم شده بودند که بازی را ببرند. با این ترکیب و شکل می توانستیم دو سه گل دیگر هم بزنیم که متاسفانه دروازه خالی را گل نکردیم. با وجود این که دو گل جلو بودیم، بازهم استرس داشتیم و شاید تعویضی ها هم با استرس وارد زمین شدند. پاتوسی هم در بازی گذشته مصدوم شد و در طول هفته با ما تمرین نکرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.