کنفدراسیون فوتبال آسیا از محرومیت دو جلسه ای بازیکن تیم ملی امید ایران خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم ملی فوتبال امید ایران با هدایت مهدی مهدوی کیا موفق شد هر 3 بازی خود در دور نخست انتخابی المپیک 2024 را با پیروزی پشت سر گذاشته و جواز حضور در رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا را نیز کسب کند.

ملی پوشان تیم امید بعد از غلبه بر نپال و لبنان، حساس ترین بازی خود را مقابل تاجیکستان در روز پایانی انجام داده و این تیم را با نتیجه سه بر دو شکست دادند.  از اتفاقات مهم این دیدار اخراج یکی از شاگردان مهدوی کیا در دقایق پایانی نیمه دوم بود.

آریا برزگر که در نیمه دوم این دیدار وارد زمین شده بود،  روی یک برخورد با مدافع تاجیکستان که در تیم استقلال تاجیکستان هم مقابل پرسپولیس بازی کرده بود، در دقیقه 86 با تشخیص داور کارت قرمز گرفت و از زمین مسابقه بیرون رفت. برزگر در این صحنه پای خود را بدون احتیاط بالا برد که این کار با برخورد استوک او به سر بازیکن حریف همراه بود؛ طی این برخورد شدید، مدافع تاجیکستان دچار خونریزی شد.

در همین رابطه کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه به فدراسیون فوتبال اعلام کرد آریا برزگر بازیکن تیم ملی زیر 23 سال 2 جلسه محروم شده است. این بازیکن در دیدار با تاجیکستان با دریافت کارت قرمز از داور مسابقه اخراج شد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد خطای این بازیکن غیر فنی بوده است. البته برای این بازیکن جریمه 1000 دلاری نیز در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب برزگر در دو دیدار نخست تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا که خرداد سال آینده برگزار می شود حضور نخواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.