هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران ازجمعه استارت خواهد خورد و تیمهای هوادار وشهرخودرو از ساعت 16درتهران به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم هوادار که با رضاعنایتی سرمربی مشهدی خود به تازگی به لیگ برتر آمده اند در سه هفته اخیرخود نتایج قابل قبولی رو نگرفته اند اما سعی دارند با بازیکنان  تازه وارد خود که این هفته قرار داد بسته اند (داریوش شجاعیان و روح الله باقری) امتیاز از دست ندهند و اولین امتیاز خودرا این هفته کسب کنند تا درجدول جایگاه بهتری رو داشته باشند.

 اما آن سمت میدان تیم شهرخودرو که بعداز 3هفته جنجالی و درآستانه منحل شدن هم قرار گرفته بودن بعداز  برکنارکردن رضامهاجری وکادر آن و سپردن تیم به اکبرمیثاقیان امید بر آن دارند که با بازیکنان جدید خود که پس پرداخت پول کوزین و باز شدن پنجره نقل و انتقلاتی قراردادشان ثبت شده به اولین 3امتیاز خود برسند و هفته های قبل خودرا فراموش کنند.

 بدون شک دیدار هوادار و شهر خودرو که هردوتیم هم تشنه امتیاز هستند حساس خواهد شد و حساس تر از آن جدال اکبرمیثاقیان سرمربی سابق ابومسلم خراسان و رضا عنایتی بازیکن سابق ابومسلم خراسان که اکبر میثاقیان سرمربی آن موقع ابومسلم بود خالی از لطف نیست

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.