سرمربی تیم تراکتور گفت: تیمی تحویل خواهم داد که همه تبریز از آن لذت ببرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فیروز کریمی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر پیکان گفت: هدف ما در بازی مقابل پیکان پیروزی و کسب 3 امتیاز است.

وی گفت: من فکر می کنم این بازی با یک هفته پیکان برگزار شده و آنها استراحت بیشتری کردند و ما یک بازی هم بیشتر انجام دادیم و در همان بازی اضافی شاهین ثاقبی و محمد عباس زاده را از دست دادیم و این علتش این است که ما در کوران مسابقات هستیم.

سرمربی تیم تراکتور گفت: پیکان تیم بسیار خوبی است و مجموعه ای از بهترین ها و بازیکنان جنگنده دارند که حفظ توپ خوبی دارند و مهاجمان فرصت طلبی دارند و فقط تجربه کمتری داشته و امیدواریم بتوانیم فردا بازی خوبی را مقابل این تیم برگزار کنیم.

فیروز کریمی تصریح کرد: باید با این موجودی بسازیم و بعد از این بازی های با تیم نفرات تیمی را به تبریز تحویل خواهم داد که همه لذت ببرند. نفراتی که گرفتیم نفرات خوب و آینده داری هستند و ما باید آینده این جوانان را بسازیم.

وی در سوال یک خبرنگار در مورد بازی ضعیف تراکتور مقابل استقلال گفت: بازی تراکتور با استقلال، یک بار دروازه بان ما یک شیرجه نداشت، یک دایو یا یک عکس العمل نداشت. فکر کنم خبرنگاری که بازی ما برابر استقلال انتقاد کرده فکر کنم بازی ما را ندیده و این خبرنگار اصلا ورزشگاه نبوده و الکی به همسرش گفته رفتم ورزشگاه و من از همسرش می خواهم وی را ببخشد.

وی گفت: اصلا بی گدار به آب نخواهیم زد ما آزمون خطایی ندذاشتیم. ما خط دفاع مان را چیدیم . قبل از شروع مسابقات در بازی های تدارکاتی با همین مدافعان انجام دادیم و عملکرد دفاع ما خوب بوده و تنها در بازی اول که پنجره تیم بسته بود نتوانستیم از نفرات جدید استفاده کنیم.

وی افزود: در بازی بعدی فقط هادی محمدی اضافه خواه دشد و سیستم بازی تیم عوض خواهد شد.  برای بازی فردا شاهین ثاقبی و محمد عباس زاده به بازی فردا نرسید و یکی دو نفر هم مصدوم جزیی دارند که جای نگرانی نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.