مسلمان احتمالا همانقدر برای پرسپولیس کارگشا خواهد بود که به سایپا کمک کرد. این بازیکن آنقدر در جمع نارنجی‌پوشان بی‌اثر بود که اواخر فصل از تیم کنار گذاشته شد

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی، دو نمایش بد و ناکامی در ابتدای فصل کافی بود تا انبوهی از شایعات اطراف پرسپولیس به وجود بیاید. یکی از این حرف و حدیث‌ها به خبر بازگشت احتمالی محسن مسلمان به جمع سرخپوشان مربوط می‌شود. ضعف قرمزها در بازیسازی و خلق موقعیت مشخص شده و برخی هواداران که از این وضعیت بیمناک هستند، نام مسلمان را در شبکه‌های اجتماعی تکرار می‌کنند؛ بازیکنی که زمانی یکی از بهترین هافبک‌های فوتبال ایران بود، اما حالا فرسنگ‌ها از آن شرایط دور شده است.

این که کادرفنی پرسپولیس محسن مسلمان را می‌خواهد یا نه، یک بحث دیگر است که از آن بی‌خبریم. با این حال در مورد این که آیا او می‌تواند به سرخپوشان کمک کند یا نه، جواب سوال تقریبا روشن است. مسلمان احتمالا همانقدر برای پرسپولیس کارگشا خواهد بود که به سایپا کمک کرد. این بازیکن آنقدر در جمع نارنجی‌پوشان بی‌اثر بود که اواخر فصل از تیم کنار گذاشته شد. بعد هم هیچ تیمی او را نخواست و نهایتا فصل جدید را با سایپا در لیگ یک آغاز کرده است. آیا واقعا چنین بازیکنی قرار است مشکلات پرسپولیس را حل کند؟

یکی از رموز موفقیت سرخپوشان در سال‌های اخیر این بوده که به ندرت پشت سرشان را نگاه کردند و همیشه نگاه‌شان به جلو بوده است. اگر قرار باشد این تیم دوباره به محلی برای آزمودن آزموده‌ها تبدیل شود، پرسپولیس راه به جایی نخواهد برد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.