میثاقیان که هفته قبل در اولین حضورش در رأس کادرفنی تیم مشهدی کارتش برای نشستن روی نیمکت صادر نشد، این بازی را با وساطت نماینده فدراسیون روی نیمکت نشست، اما برای بازی با هوادار این اتفاق نیفتاد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم پدیده که چند روزی هست در تهران حضور دارد و فرصت پیگیری دریافت کارت میثاقیان را داشت، این کار را نکرد تا او نتواند تیمش را از روی نیمکت هدایت کند.

میثاقیان پیش از این یک بار در سیاه‌جامگان و یک بار در آلومینیوم هرمزگان با مشکل صدور کارت مواجه شده بود و چندین هفته از روی سکوها نظاره‌گر کار شاگردانش بود، حالا اما مسئولان شهرخودرو اعلام کرده‌اند به دلیل مشکلات قلبی میثاقیان و احتمال فشارهای وارده به او، کمیته پزشکی فدراسیون با صدور کارت او موافقت نکرده است!

با این حال هنوز معلوم نیست میثاقیان همچنان درگیر مشکلات زمان سیاه‌جامگان و آلومینیوم است یا واقعاً مشکلات قلبی مانع نشستن او روی نیمکت شده است؟

البته که حضور میثاقیان روی نیمکت ، سکو و حتی در خانه تفاوتی نداره چون تصمیمات فنی تیم توسط افراد دیگری در پشت صحنه صورت میگیرد و ایشان حتی از خرید های جدید تیمش خبر ندارد !!! و نقش پوششی را برای گندکاری های آقایون مدیر بازی میکند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.